21 December 2017 - Thursday

Executive Talks by Start-IST // Turkcell CDAO'su Barış Karakullukçu

İstanbul, Şişli
Executive Talks by Start-IST // Turkcell CDAO'su Barış Karakullukçu

Event Details

Start-IST organizatörlüğünde ve Garanti Partners ev sahipliğinde gerçekleşen Executive Talks serisinin 4. buluşmasına davetlisiniz.

Executive Talks etkinliklerimizde Türkiye'nin önde gelen şirketlerinin üst düzey yönetim kadrolarında bulunan yöneticilerini sizlerle buluşturuyoruz. Bir yandan iş hayatında başarıya ulaşmalarının sırrını öğrenirken, diğer yandan da iş hayatı dışındaki tutkularını, meraklarını, kısacası onları benzersiz bir birey yapan bütün detayları kendilerinden dinliyoruz.

Bu ay Turkcell’in CDAO'su Barış Karakullukçu’yu konuk ediyoruz. Danışman olarak başladığı ve farklı coğrafyalarda tecrübe etme fırsatı yakaladığı profesyonel iş hayatında, perakende ve telekom sektörlerindeki deneyimlerini ve de kendi hayat hikayesini kendisinden dinlemek için sizi de bu keyifli sohbete davet ediyoruz. 

Program:

Konuk konuşmacımız Barış Karakullukçu’ya sormak istediğiniz soruları etkinlik öncesi ve sırasında #startist hashtagi ile birlikte paylaşabilirsiniz.  

Mekan Sponsoru:

Garanti Partners

Basın Sponsoru:

BültenGönder.in

21 December 2017 Thursday 19:00

21 December 2017 Thursday 20:30


GarantiPartners Girişim Üssü, Büyükdere Caddesi No:42 Doğuş Han Kat: 5, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

Start-ist
Start-ist

Start-ist, yeni kurulmuş veya büyümek isteyen girişimleri hizmet verenlerle buluşturarak her iki taraf arasında katalizör görevi görür.