19 December 2017 - Tuesday

İçerik Pazarlamasında Programatik Kullanımı

İstanbul, Kağıthane
İçerik Pazarlamasında Programatik Kullanımı

Event Details

İçerik Pazarlamasında Gücünüzü Programatik ile Artırın

 Etkili içerik pazarlaması, markanızı ve işinizi büyütmeyi ve potansiyel müşterilerinizle ilişki kurmanızı hedefler. Dijital pazarlamanın yükselen trendi Programatik Reklamcılık ile, gerçek zamanlı hedefleme ve satın alma teknolojilerini kullanarak; içerik pazarlama stratejinizin etkisini büyütmeniz ve pazarlama bütçenizi en doğru şekilde kullanarak; doğru hedef kitleye ulaşmanız mümkün. Bu eğitimde, içerik- data ve teknolojinin dönüştürücü gücünü konuşacağız.

Türkiye’nin önde gelen iletişim ve medya ajanslarında, 20 yıl marka iletişim ve içerik stratejisi yöneticiliği yapmış olan Ferda Tarakçıoğlu Erdem tarafından gerçekleştirilecek bu atölyede şu konuları ele alacağız:

 • İçerik pazarlamasının gücü
 • Reklamcılıkta Programatik kullanmanın önemi
 • İçerik pazarlamasının kullanımında, Programatik Reklamcılık nasıl kullanılır?
  • Hedef kitlenizi bulmak, ulaşmak
  • Kalıcılığı sağlamak, ilgiyi canlı tutmak
  • Daha başarılı sonuçlar için optimizasyon yapmakGirişiminizi pazarda tutundurmak, iletişim bütçenizi doğru şekilde harcamak için bu eğitimi kaçırmayın. 
  • Bu bir Stage-Co Masters / Startup Akademi Eğitimidir. Bizi takip etmek ve etkinliklerimizden haber almak için: www.facebook.com/stagecomasters

19 December 2017 Tuesday 18:30

19 December 2017 Tuesday 21:00


Kamara Dome, Kamara Dome, Dalgıç Sk. Yeşilce Mh. No 3 Kağıthane İstanbul, Kağıthane, İstanbul


View Map

Event Promoter

Stage-Co Masters
Stage-Co Masters

We hold events, organize trainings and bring together likeminds to learn together, grow together. Follow us to attend the coolest events in startups, innovation, technology and entrepreneurship in Turkiye www.stage-co.com