11 December 2017 - Monday

ROTA '17

İstanbul, Avcılar
ROTA '17

Event Details

Gelişim Liderler Kulübü, birbirinden başarılı isimleri ağırlamaya devam ediyor!

Kariyerinizin rotasını belirlemenizde en büyük yardımcınız olmayı hedefleyen ROTA '17, bu dönem otomotiv tasarım sektörünün öncülerinden Vipdizayn firmasının CEO'su Erbakan MALKOÇ'u ağırlıyor. 

ABD'nin en prestijli organizasyonlarından IMA IMPACT Zirvesi'nde "Dünyada Otomobil Tasarımında Teknolojiyi En İyi Kullanan Firma Ödülü", "Yılın En İyi Girişimci İş Adamı", "Avrupa'nın En İyi Otomobil Tasarımı" gibi ödüllerin sahibi Erbakan MALKOÇ, 11 Aralık 2017, saat 10'da Gelişim Liderler Kulübü önderliğinde Güzel Sanatlar Fakültesi'nde, başarı öyküsünü ve deneyimlerini paylaşmak üzere sizleri bekliyor! 

Katılımcılara, katılım belgesi verilecektir.

#liderbirgelecekiçin

Detaylı bilgi için;

instagram.com/gelisimliderler 

twitter.com/liderlergelisim

11 December 2017 Monday 10:00

11 December 2017 Monday 12:00


Istanbul Gelişim Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Cihangir Mh Dolum Tesisleri Yolu Sht. Pyd. Er. Murat Şengöz Sk No:8 Avcılar, Avcılar, İstanbul


View Map

Event Promoter

Gelişim Liderler Kulübü
Gelişim Liderler Kulübü

Gelişim Liderler Kulübü, başta İstanbul Gelişim Üniversitesi öğrencileri olmak üzere tüm üniversite gençliğini liderliğin söz konusu olabileceği her sektör hakkında bilinçlendirmeyi ve bu sektörlerde çalışacak sosyal tabanı güçlü, özgüveni ve kişisel gelişim seviyesi yüksek, donanımlı, yenilikçi ve girişimci bireylerin yetişmesine katkıda bulunmayı hedefleyen bir öğrenci kulübüdür. Bu doğrultuda, sosyal sorumluluk projelerinden, teknik gezilere, seminer, konferans vb. etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır.