23 November 2017 - Thursday

Executive Talks by Start-IST // Penti CEO'su Mert Karaibrahimoğlu

İstanbul, Şişli
Executive Talks by Start-IST // Penti CEO'su Mert Karaibrahimoğlu

Event Details

Start-IST organizatörlüğünde ve Garanti Partners ev sahipliğinde gerçekleşen Executive Talks serisinin 3. buluşmasına davetlisiniz.

Executive Talks etkinliklerimizde Türkiye'nin önde gelen şirketlerinin üst düzey yönetim kadrolarında bulunan yöneticilerini sizlerle buluşturuyoruz. Bir yandan iş hayatında başarıya ulaşmalarının sırrını öğrenirken, diğer yandan da iş hayatı dışındaki tutkularını, meraklarını, kısacası onları benzersiz bir birey yapan bütün detayları kendilerinden dinliyoruz.

Bu ay Penti Giyim A.Ş.'nin CEO'su Mert Karaibrahimoğlu'nu konuk ediyoruz. Yiyecek-içecek, tüketici elektroniği, hazır giyim gibi birçok farklı sektörde 25 yıllık hem girişimcilik hem de üst düzey yöneticilik deneyimine sahip olan Mert Karaibrahimoğlu'nun iş hayatının hikayesini ve bizlere ışık tutacak deneyimlerini kendisinden dinlemek için hemen yerinizi ayırtın. 

Program:

Konuk konuşmacımız Mert Karaibrahimoğlu'na sormak istediğiniz soruları etkinlik öncesi ve sırasında #startist hashtagi ile birlikte paylaşabilirsiniz.  

Mekan Sponsoru:

Garanti Partners

23 November 2017 Thursday 19:00

23 November 2017 Thursday 20:30


GarantiPartners Girişim Üssü, Büyükdere Caddesi No:42 Doğuş Han Kat: 5, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

Start-ist
Start-ist

Start-ist, yeni kurulmuş veya büyümek isteyen girişimleri hizmet verenlerle buluşturarak her iki taraf arasında katalizör görevi görür.