04 November 2017 - Saturday

Stüdyo Fotoğrafçılığında Işık Yönetimi ve Portre Çekimi

İstanbul
Stüdyo Fotoğrafçılığında Işık Yönetimi ve Portre Çekimi

Event Details

Fotoğrafçılık başlığı altında, Türkiye’nin en büyük Youtube kanalı olan AmcaOğlu’nun sahibi Ümit Akbaş’la birlikte, ışık yönetimi ve portre fotoğrafçılığı eğitimine davetlisiniz.
Ücretsiz olan bu etkinlikte AmcaOğlu ile tanışma ve sohbet etme fırsatının yanında kurulmuş olan ışık sistemini deneme şansı bulacaksınız.
Katılımcıların fotoğraf makinelerini yanında getirmeleri zorunludur.
Etkinlik 25 kişi ile sınırlıdır.

04 November 2017 Saturday 12:00

04 November 2017 Saturday 15:00


Tasarım Atölyesi Kadıköy (TAK), Duatepe Sokak 61, İstanbul, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Tasarım Atölyesi Kadıköy Questions For Organizer?

Yenilikçi ve yaratıcı fikirlerin uygulamaya geçtiği buluşma ortamı Tasarım Atölyesi Kadıköy (TAK), fikirleri olan Kadıköylüler, projesi olan Tasarımcılar ve olanakları olan Destekçileri Kadıköy Belediyesi ile buluşturarak, ‘Tasarım Sizden, Uygulaması Bizden!’ sloganıyla yola çıkıyor. Kadıköy’ün mekansal sorunlarının çözümünde strateji ve tasarım kavramlarını bir araya getirerek, stratejik tasarım yönetimi yaklaşımı ile yürütülen TAK, kamu, özel ve sivil sektör işbirliği ile yürütülen bir Tasarım Atölyesidir. TAK, Kadıköylüler, Tasarımcılar, Gönüllüler, Öğrenciler, Destekçiler ve Kadıköy Belediyesi’nin ulusal ve uluslararası işbirlikleri kurarak fikir üretecekleri ve ürünlerini kamuoyu ile paylaşabilecekleri yenilik ve yaratıcılık mekanıdır.

Comments