12 October 2017 - Thursday

Satış Zirvesi '17

İstanbul
Satış Zirvesi '17

Event Details

Gelişim Liderler Kulübü, kendine ve bulunduğu kuruma bir şeyler katmayı hedefleyen, "tek tipleşmeyi" reddeden, takım çalışmasını seven, lider ruhlu öğrencilerden oluşan bir öğrenci kulübüdür.

Gelişim Liderler Kulübü, dönemin ilk etkinliğine hazırlanıyor!
Liderliğin söz konusu olduğu hemen her alanda faaliyet göstermeyi planlayan kulüp, dönemin ilk etkinliği için "satış" temasını seçti. Birbirinden değerli iki ismin, birbirinden değerli konuşmalarını dinlemek için bu etkinlikte yerinizi alın! 

12 Ekim 2017 tarihi saat 11.00'da Güzel Sanatlar Fakültesi Konferans Salonu'nda kariyerinizle aranızda köprü oluşturmak için sizi bekliyor olacağız!

Program
11.00: KAYIT
12.00: Ercan TELCİ (Satış Eğitmeni & Motivatör)
13.00: İlker Taner UZUN (Satış Eğitmeni & Yazar)

Etkinliğimiz katılım sertifikalıdır. Sertifika alabilmek için kayıt yaptırmak zorunludur. 

Detaylı bilgi için;

instagram.com/gelisimliderler
twitter.com/liderlergelisim

12 October 2017 Thursday 11:00

12 October 2017 Thursday 14:00


Istanbul Gelişim Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Cihangir Mh Dolum Tesisleri Yolu Sht. Pyd. Er. Murat Şengöz Sk No:8 Avcılar, Avcılar, İstanbul


View Map

Event Promoter

Gelişim Liderler Kulübü
Gelişim Liderler Kulübü Questions For Organizer?

Gelişim Liderler Kulübü, başta İstanbul Gelişim Üniversitesi öğrencileri olmak üzere tüm üniversite gençliğini liderliğin söz konusu olabileceği her sektör hakkında bilinçlendirmeyi ve bu sektörlerde çalışacak sosyal tabanı güçlü, özgüveni ve kişisel gelişim seviyesi yüksek, donanımlı, yenilikçi ve girişimci bireylerin yetişmesine katkıda bulunmayı hedefleyen bir öğrenci kulübüdür. Bu doğrultuda, sosyal sorumluluk projelerinden, teknik gezilere, seminer, konferans vb. etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır.

Comments