,
12 August 2017 - Saturday

Fotoğrafa Yelken Açıyoruz

İstanbul
Fotoğrafa Yelken Açıyoruz

Event Details

Sizleri maviliğe, maceraya, fotoğraf coşkusuna ve doğa keşfine doyuracak dört dörtlük bir fotoğraf gezisine götürüyoruz. Yelkenliyle ufuklara açılacağımız, fotoğraf deneyimleyeceğimiz, varışta Burgazada Antigoni restoranda mükellef bir sofrada yemek yiyeceğimiz bu gezide sizi şehrin rutininden engin maviliklerin sınırsız coşkusuna götürüyoruz.

Program ortağımız olan Cenk Tekkaya Denizcilik’in son model konforlu yelkenli yatlarıyla ve kaptanlarıyla beraber yelkenliye adımımızı attığımız andan itibaren, Özlem Dikel sizlere bizzat, denizde fotoğraf çekmenin inceliklerini, manzara fotoğrafçılığının olmazsa olmazlarını, kadrajda dinamizm ve sürprizler yakalamayı deneyimleterek öğretecek. Kompozisyon, ışık, alan derinliği, enstantane-diyafram değerleri, teknede ‘an’lara giden ipuçları, gökyüzü – deniz ve diğer elemanların oranları gibi birbirinden yararlı konularda katılımcıları aydınlatarak; uygulamada birbirinden etkili kareler gerçekleştirilecek.

Burgazada’ya vardığımızda ise Antigoni Restaurant’ta şahane bir sofrada lezzetli yemekler ve hoş sohbetler eşliğinde güne dair fotografik değerlendirmelerde bulunulacak. Ardından gün batımı saatinde yelkenli ile İstanbul’a seyir başlayacaktır. Günbatımında seyir ve fotoğraf keyfini bir arada yaşama imkanı bulacağınız bu etkinliğimize sizleri bekliyoruz.

Fiyata dahil olan hizmetler
Fotoğraf Danışmanlığı, Yönlendirme, Değerlendirme
Yelkenli ile seyir
Burgazada'da yemek

Antigoni Menü
Yeşil salata, beyaz peynir
patlıcan salata, fava, grit ezmesi
soya soslu uskumru, plaki, köpoğlu
Ara sıcaklar:
Kalamar tava ,sigara böreği 
Ana yemek (seçmeli):
Çipura, levrek, istavrit, köfte, piliç şiş
Tatlı fırında sıcak helva 
Limitli yerli içki içmek isteyenler için ücret farkı: 30 tl’dir. 

Katılım Bedeli: 350 TL

12 August 2017 Saturday 15:00

12 August 2017 Saturday 20:00


Burgazada, Burgazada, Adalar, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Özlem Dikel Fotoğraf Atölyesi Questions For Organizer?

Özlem Dikel Fotoğraf Atölyesi; fotoğraf eğitimleri ve profesyonel çekim hizmetlerinin verildiği bir kurumdur. Fotoğrafa sıfırdan başlayan; fotoğrafçılığını ilerletmek isteyen; mesleki fotoğraf eğitimi almak isteyen tüm fotoğraf severlere Temel ve İleri Fotoğraf, Moda, Doğum, Ürün, Yemek, Seyahat Fotoğrafçılığı gibi eğitimler sunuyor. Temel Photoshop ve İleri Photoshop Eğitimi‘nde fotoğrafçıları sektörde güçlendirmeyi amaçlarken bir yandan yurt içi ve yurt dışı fotoğraf gezileri düzenliyor. Kurumlara yönelik hazırladığı Kurumsal Eğitim programları ile şirketlere motivasyon arttırıcı fotoğraf eğitim ve gezileri düzenliyor. Prodüksiyon ve reklam tecrübesi 15 yıla dayanan ekibindeki fotoğrafçılar, stil danışmanları, sanat yönetmenleri, ışık asistanları ile pek çok markaya da reklam & moda, ürün & katalog alanlarında prodüksiyon hizmeti veriyor.

Comments