20 August 2017 - Sunday

Analytics Meetup | SEO Analytics

İstanbul
Analytics Meetup | SEO Analytics

Event Details

Sınırlı Sayıda Katılımcılarla Gerçekleşecek Olan Bu Ücretsiz Etkinlik İçin Kayıt Olmanız Gerekmektedir.. Lütfen kayıt için Tıklayınız.

--

Günümüzün en etkili dijital pazarlama kanallarından SEO’ya performans odaklı bakmaya ne dersiniz? Analytics Akademi’de 20 Ağustos’ta data ve dönüşüm odağında SEO’yu dinlemeye davetlisiniz. 

SEO’da rekabet analizi, SEO’ya dair önemli performans metriklerinin raporlanması  yorumu ve SEO performansının ölçümlenmesi için en etkin araçların yönetimi, Analytics Meetup’ta masaya yatırılacak.

Uluslararası SEO Danışmanı İlyas Teker, eBay SEO Manager Ümit Yılmaz ve Stradiji.com Kurucusu Mert Erkal Analytics Akademi’de sektör profesyonelleri ile bir araya gelecek.

Etkinlik Yeri: EOfis Levent 
Etkinlik Adresi: Esentepe Mahallesi, Büyükdere Cd. Eczacı Ali Kaya Sk. No:4, Pol Center 
Adres tarifi: EOfis, Kanyon Alışveriş Merkezi Ecza Çıkışı’nın tam karşısındaki  Poll Center binası içerisinde yer almaktadır.

--

EĞİTİM PROGRAMI

13:00 - 13:30 – Networking 
13:30 - 14:20 – İlyas Teker –Uluslararası SEO Danışmanı 
14:40 - 15:30 – Mert Erkal – Stradiji.com Founder 
15:50 - 16:40 – Ümit Yılmaz– eBay SEO Manager 
16:40 - 17:00 – Akademi Eğitim Bilgilendirme

--

KONUŞMACILAR

İlyas Teker 
International SEO Consultant

Ilyas, 10+ yıldır online marketing alanında çalışıyor. Dünya genelinde 46 ülkede 82 ofisi olan dijital pazarlama ajansı; iProspect’in Chicago ofisinde SEO Direktörü olarak çalıştı. Coca-Cola, Adidas, Sony gibi 150’den fazla markaya Türkiye, Avrupa ve Amerika’da SEO danışmanlığı verdi.

Dijital pazarlama ile ilgili seminerlerinin yanında,  popüler birçok pazarlama dergisi ve web sitesinde makaleler yazıyor ve Fortune 500 şirketlerinin SEO departmanlarına destek oluyor. Ayrıca DeepCrawl şirketinin danışman kurulunda yer alıyor.

--

Mert Erkal 
Stradiji.com - Founder

Mert Erkal, 2009 yılında bugüne, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Mobil Uygulama Optimizasyonu (ASO) danışmanlık hizmetleri veren Stradiji’nin kurucusudur. 

--

Ümit Yılmaz 
eBay Turkey - SEO Manager

8 yıldan uzun bir süredir dijital pazarlama ekosistemi içinde aktif bir şekilde yer almaktadır. Zamanının büyük bir kısmını bütüncül dijital pazarlamaya ait “Big Data” analizleri ve yorumlamaları ile geçiriyor. Kariyeri boyunca hem marka hem de ajans tarafında yer almış olup birçok web sitesine operasyonel katkı sağlamıştır. Katıldığı konferans ve eğitimlerde farklı iş modellerine ait bu web siteleri üzerinden edindiği tecrübeleri paylaşmaktadır. Ümit Yılmaz, son 1.5 yıldır eBay Türkiye’de SEO görünürlüğünü artırmak ve kullanıcıların bütünleşik dijital pazarlama yolculuklarının analizi üzerine enerji harcamaktadır.

20 August 2017 Sunday 13:30

20 August 2017 Sunday 17:30


Eofis, Ecza Sok. Kanyon Yanı, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Analytics Akademi Questions For Organizer?

Analytics Akademi; Digital Analytics ekseninde, eğitimler düzenleyen Türkiye’nin ilk Digital Analytics Eğitim Akademisi’dir. Akademi, başta Web Analytics (Web Analitiği) olmak üzere; Dönüşüm Optimizasyonu (Conversion Optimization), Kullanıcı Deneyimi ve Kullanılabilirlik (UX/UI), Performans Pazarlaması (Performance Marketing), Google Analytics, Google Tag Manager gibi digital analytics araçlarının kullanımı üzerine bireysel ve kurumsal eğitimler sunar. Türkiye’nin önde gelen markalarında çalışan, her birisi alanında uzman eğitmenlerden oluşan eğitmen kadrosu ve katılımcılarına maksimum faydayı sunmaya yönelik oluşturulan farklı eğitim metodolojisiyle, eğitimler sunan Analytics Akademi’nin düzenlediği eğitimlere katılarak, uzmanlıklarınızı bir adım öteye götürebilirsiniz.