08 September 2017 - Friday

İstanbul Comics And Art Festival

İstanbul
İstanbul Comics And Art Festival

Event Details

İstanbul Comics & Art Festival, en iyi karikatüristleri, çizgi romanları, animasyonu, illüstrasyonu, graffiti sanatçılarını ve alternatif performans sanatlarını bünyesinde topluyor. Djital devrime ufak bir ara verdiğimiz festivalde, çizginin dışına çıkıyor, yaratıcılığımızla neler yapabileceğimizi keşfediyoruz. Analogun hakkını vererek dijital çağın temellerini başka bir boyutta görüyoruz.

Dünyaca ünlü karikarüstlerin, sanatçıların seminerlerinden ilham alıyor, performans sanatçıları ve çizerlerin workshop’larıyla kendimizi üretim sürecinin tam ortasında buluyoruz. Şehrin en iyi çizgi roman dükkanlarını, yayınevlerini, koleksiyonerlerin özel seçkilerini, çizgi dünyaya dair her şeyi İCAF’ta bulacaksınız. Atölyelerle merak ettiğiniz her şeyi profesyonellerinden öğreneceksiniz. Yerli ve yabancı animasyonlardan seçkilerin gösterildiği “Havuzda Animasyon Kuşağı” ile gerçek dünyadan rengarenk bir hayal evrenine gireceksiniz.

Enerjinizin dozunu müzikle yükseltecek, tasarım dükkanlarının özel ürünlerini satın alma fırsatı bulacaksınız. Bu sene de gerçek dünyadan üç günlüğüne sıyrılıp şehrin en renkli festivali İCAF’ta buluşalım.

08 September 2017 Friday 10:00


09 September 2017 Saturday 10:00


10 September 2017 Sunday 10:00

10 September 2017 Sunday 18:00


Club Quartier, Caferaga Mahallesi, Hulya Sokak, No:5, Kadikoy, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

Dream Sales Machine
Dream Sales Machine Questions For Organizer?

Hayalleri süsleyen etkinliklerin peşinden koşan siz keyif ve deneyim avcılarının değişmez adresi.