20 August 2017 - Sunday

Arduino ile Tasarım, Kodlama Atölyesi

İstanbul
Arduino ile Tasarım, Kodlama Atölyesi

Event Details

Gülbahar Coşkun tarafından ilk kez Dublin'deki DojoCon'da gerçekleştirilen bu keşif dolu atölyede, giriş düzeyinde Arduino bilgisi olan üç disiplini bir arada nasıl çalıştığını merak eden yetişkinlerle bir araya geliyoruz.

Tasarım, arduino ve kodlamanın birlikte öğrenileceği atölyede grup ve bireysel çalışmalar yapılacaktır. Katılımcılar oluşturacakları tasarımları, servo motor, arduino ile hareket ettirme imkanı bulacak olup, kodlamaya giriş yapacaktır. Tasarımcıların yazılım ile tanışmaları, kendi projelerinde yazılım ve donanımı nasıl birleştireceklerini, yazılımcıların ise kodlarının tasarım ile üçüncü boyuta taşıyacaklarını atölye çalışmasında farklı disiplinlere dokunacak, birlikte öğrenecek ve üreteceğiz.
Katılımcıların yanlarında laptop getirmeleri gerekmektedir. 

Atölye 10 yetişkin ile sınırlıdır. Lütfen bilet alınız ve iletişim için nesen@stage-co.com a email atınız, telefon numaranızı ve katılacak kişinin adını ve yaşını belirtiniz.

Minimum katılımcı sayısına erişilmediği takdirde etkinlik iptal edilebilir, bu bilgi size etkinlikten 1 gün önce verilecektir. Malzemelerimiz katılımcı sayısına göre temin edilecektir. 

Tasarım, kodlama ve Arduino Atölyesi Gülbahar Coşkun tarafından verilecektir. 

Bu bir Stage-Co Masters Atölyesidir.  

Bizi takip etmek için:

Facebook: www.facebook.com/stagecomasters

instagram: Stageco

Twitter: Stagecoplatform

20 August 2017 Sunday 13:00

20 August 2017 Sunday 17:00


Dome İstanbul, Yeşilce Mah. Dalgıç sk. no: 3, Kağıthane, İstanbul


View Map

Event Promoter

Stage-Co Masters
Stage-Co Masters Questions For Organizer?

We hold events, organize trainings and bring together likeminds to learn together, grow together. Follow us to attend the coolest events in startups, innovation, technology and entrepreneurship in Turkiye www.stage-co.com

Comments