,
21 June 2017 - Wednesday

Collision Istanbul'da! Girişimler Sahnede!

İstanbul
Collision Istanbul'da! Girişimler Sahnede!

Event Details

Amerika'nın en hızlı büyüyen teknoloji zirvesi Reddit, WeWork, Twitch, Whatsapp, Stripe, Kabam, Crunchbase, Kabam, About, Duolingo, Spotify, Letgo, Wetransfer.. ve dahası gibi bir çok dünyanın önde gelen girişimlerin kurucularıyla tanışabileceğiniz aynı zamanda Google, Facebook, HBO, Microsoft, Tesla, Paypal, CISCO, Coca Cola, Ebay .. vs gibi bir çok dünyanın en büyük firmalarının C-Level yöneticilerinin konuşmalarını dinleyecebileceğiniz Collision Conference Istanbul'da Türk girişimcilerle bir araya geliyor!

Dünya'nın en önemli 10 konferansı arasında gösterilen ve girişimciler için kaçırılmayacak bir fırsat olan 30 Nisan - 3 Mayıs 2018'de New Orleans'da düzenlenecek olan Collision Conference ülkemize kadar getirdik.

Türk girişimcilerinin global pazarlara oynayabilmeleri adına düzenleyeceğimiz bu etkinlikte girişimciler birbirleriyle yarışacaklar ve kazanan ilk 2 girişim toplamda regular fiyatı 5790 dolar olan ve super early bird fiyatı 3490 dolar olan 2şer Collison Conference bileti kazanacak ve dünyadaki en önemli konferanslardan birine katılacaklar.

Aynı zamanda ilk 3e giren girişimler Collision Conference'da girişim sunumlarını yaparak Alpha 2018 programına dahil olabilmek için ön elemeyi geçmiş olacaklar ve Collision'da sunum yaptıktan sonra katılan çoğu girişimlerin ivmelenmesini sağlayan Collision Conference Effect'e kapılmış olacaklar.

Aynı zamanda etkinliğe katılmak isteyen 5 ayrı kişiye de Collision Conference biletleri çekiliş ile hediye edilecektir!

Collision Conference Istanbul'un yapacağı tüm etkinlik biletlerinin gelirleri maddi durumlardan okumakta zorluk çeken çocukların eğitimleri için bağışlanacaktır.

Everywhere you go it’s buzzing and it’s electric.. Bloomberg

The giants of the web assemble.. Wall Street Journal

It defines the eco-system.. The Guardian

www.collisionconf.com

21 June 2017 Wednesday 13:00

İTÜ Çekirdek, İTÜ Ayazağa Kampüsü, Koru Yolu ARI 3 Binası B204, 34469 Maslak, Sarıyer, İstanbul


View Map

Event Promoter