26 February 2017 - Sunday

GazeteBilkent 5. Medya Zirvesi

Ankara
GazeteBilkent 5. Medya Zirvesi

Event Details

Türkiye’nin en büyük online öğrenci gazetesi GazeteBilkent, bu yıl 5. Medya Zirvesi’ni düzenliyor!

GazeteBilkent Medya Zirvesi, yazılı ve görsel medyanın birçok farklı alanından temsilcilerin katıldığı gelenekselleşen bir zirvedir. Her sene yüzlerce üniversite öğrencini medya dünyasının ünlü ve başarılı isimleri ile buluşturan GazeteBilkent, bu sene 5.Medya Zirvesi etkinliğinde 26 Şubat günü MSSF Konser Salonu'nda gerçekleştirecek.

2013’ten bu yana Medya Zirvesi kapsamında Ankara’ya gelen isimler arasında: Engin Altan Düzyatan, Ali Kırca, Fatih Portakal, İrfan Değirmenci, Canan Tan, Nihat Genç, Nevşin Mengü, Simge Fıstıkoğlu, Alper Saldıran, Birce Akalay, Jülide Ateş, Nazlı Çelik, Mehmet Turgut, Emin Çapa, Ayşegül Savur, Mirgün Cabas, Aziz Kedi, Kaan Kayabalı gibi isimler bulunmaktadır.

Ankara’nın farklı farklı mekanlarında düzenlenen Medya Zirvesi bu yıl Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Konser Salonu’nda 26 Şubat Pazar günü düzenlenecektir.

Bu yıl gelecek konuklar üzerinde büyük bir titizlikle çalışan GazeteBilkent Medya 5. Zirvesi Ekibi, gelecek ismleri kamuoyuna duyurdu:

- Tamer Karadağlı (Oyuncu)

- Bağış Erten (Eurosport Genel Yayın Yönetmeni)

- Kaan Sezyum (Yazar/Çizer)

- Şebnem Burcuoğlu (Yazar)

- Ümit Erdim (Oyuncu)

- Aslı İnandık (Tiyatro Oyuncusu / YouTuber)

Diğer isimler için takipte kalın!

Eğer siz de medya ile ilgili iseniz, sertifikanız olsun istiyorsanız GazeteBilkent Medya Zirvesi sizin için ideal bir hafta sonu etkinliği olacaktır.

Detaylı bilgi için;

info@gazetebilkent.com

medyaninzirvesi.com

twitter.com/gazetebilkent

facebook.com/gazetebilkent

instagram.com/gazetebilkent

26 February 2017 Sunday 09:00

26 February 2017 Sunday 18:00


Bilkent Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi, Bilkent Üniversitesi, Merkez Kampüs, Ankara, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

GazeteBilkent
GazeteBilkent Questions For Organizer?

GazeteBilkent, 2010 yılında Bilkent Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Abdullah Atalar’ın direktifiyle Selim Can Sazak tarafından kurulmuş olan ve faaliyetine aktif şekilde devam eden online bir gazete ve bir öğrenci kulübüdür. GazeteBilkent’i diğer öğrenci kulüplerinden ayıran, Bilkent Üniversitesi’nin tanıtımına katkıda bulunmak üzere yüklendiği önemli misyondur. İngilizce eğitim veren Bilkent Üniversitesinde Türkçe yayın yapan tek medya organı olması ve tamamen Üniversite öğrencileri tarafından yönetilen bağımsız bir gazete olması itibariyle büyük bir öneme sahiptir. Aynı zamanda bir gazetecilik ya da basın-yayın bölümü bulunmayan üniversitemizde gazetecilik okulu olmayı hedeflemiş, üniversitemiz öğrencilerinin kendilerini yazılarıyla ifade etme ve gazetecilik alanında yetiştirme ihtiyacına cevap vermiştir.

Comments