25 February 2017 - Saturday

Gebze Teknik Üniversitesi Bilgisayar Topluluğu GeekDay Etkinliği

Kocaeli
Gebze Teknik Üniversitesi Bilgisayar Topluluğu GeekDay Etkinliği

Event Details

Bilgisayar Mühendisliği konularında birçok alanda etkinlik düzenleyen Gebze Teknik Üniversitesi Bilgisayar Topluluğu, 25 Şubatta GeekDay etkinliğiyle Gebze Teknik Üniversitesinde!

Gebze Teknik Ünivesitesi Bilgisayar Topluluğu Şubat 2016 tarihinde kurulmuş genç bir topluluk olmasına rağmen kurulduğu tarihten itibaren yapmış olduğu etkinlikler ve eğitimler ile bilişim sektörüne meraklı bireylerin yoluna ışık tutmuştur.

GeekDay etkinliği ile Bilgisayar Bilimleri dünyasına daha yakından göz atarak bu konularda alanında uzman kişilerle bilişime meraklı bireyleri buluşturmayı hedeflemiştir. Tek gün gerçekleşecek bu etkinlikte 14 paralel seminer ve 2 workshop düzenlenecektir. 

Siber Güvenlik, Veri Madenciliği, Big Data, Sanal ve Arttırılmış Gerçeklik, Yapay Zeka, Biyoenformatik gibi daha birçok konunun işleneceği bir etkinlik olacaktır. Teknik oturumların olduğu bu etkinliğimizde bilişime meraklı bireyler, bilişimin içinde olanlarla birebir temas kurma imkanı yakalacayaklar.

Detaylı bilgi için: http://geekday.gtubt.com/

25 February 2017 Saturday 09:00

25 February 2017 Saturday 18:30


Gebze Teknik Üniversitesi, PK 141, Gebze, Kocaeli


View Map

Event Promoter

GTÜ Bilgisayar Topluluğu
GTÜ Bilgisayar Topluluğu Questions For Organizer?

Gebze Teknik Üniversitesi Bilgisayar Topluluğu, 2016 Şubat ayından bu yana Gebze Teknik Üniversitesi bünyesindeki öğrecilere sosyal, kültürel, eğitsel ve bilimsel alanlarda katkıda bulunmak amacıyla kurulmuş bir öğrenci topluluğudur.

Comments