19 February 2017 - Sunday

Kuzguncuk ve Boğaziçi Sarayları Turu (Günübirlik Herşey Dahil 65 TL)

İstanbul
Kuzguncuk ve Boğaziçi Sarayları Turu (Günübirlik Herşey Dahil 65 TL)

Event Details

Tur Programı

Kuzguncuk ve Boğaziçi Sarayları gezimiz  İstanbul içi ve günübirlik bir turdur. En az 8 en fazla 16 katılım sayısı ve araç ile düzenlenmektedir. Turumuzun içerği; Beylerlerbeyi Sarayı, Kuzuncuk sokakları Üsküdar Filizler Köftecisi'nde öğle yemeği, Çengelköy Çınaraltı ve serbest zaman, Küçüksu Kasrı ve Anadolu Hisarı şeklindedir. Rehberlik hizmeti, Araç, Öğle yemeği(porsiyon köfte ve içecek olarak su), Beylerbeyi Sarayı ve Küçüksu Kasrı girişleri fiyata dahildir.

Buluşma Noktalarımız ve Hareket Saatimiz

Avrupa Yakasından katılacak misafirlerimiz ile saat 09.00'da Mecidiyeköy Cevahir AVM önü AnadoluYakasından katılacak misafirlerimiz ile saat 09.20'de Üsküdar Capital Avm önünde buluşuyoruz.

Gezilecek / Görülecek Yerler

*Üsküdar Mihrimah Sultan Cami, *Paşalımanı, Kuzguncuk sokakları , Kuzguncuk Ortodoks Rum Mezarlığı, *Sinagog ve Kiliseler, Uryanizade Cami (restorasyon bitmiş ise içeriden), *Cemil Molla Köşkü, Tarihi Beylerbeyi Tüneli, Beylerbeyi Sarayı gezisi, *İstavroz Camii, Beylerbeyi İskelesi ve *Hamid-i Evvel Cami, Salacak Sahili *Kız Kulesi, Çengelköy sahili ve sokakları, Küçüksu Kasrı, *Anadolu Hisarı 

Turumuz Hakkında

Fiyata Dahil Hizmetler

Tüm girişler, Öğle yemeği, Özel araç

​​8/16 arası katılım ile düzenlenir. 

Profesyonel Rehberlik Hizmeti 

TÜRSAB seyahat güvence sigortaları


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Tüm Şahsi Harcamalar

19, 02, 2017

Tematique Turlar

19 February 2017 Sunday 09:00

Üsküdar Sahili, Paşalimanı Cad., Üsküdar, İstanbul


View Map

Event Promoter

Tematique Tur
Tematique Tur info@tematique.com 5067088939

Merhabalar "Biz kimiz?" sorusundan daha önemli olduğunu düşündüğümüz "Neden Tematique Tur" sorusuna kısaca cevap vermek isteriz. Kuşkusuz kitle turizminin avantajları göz ardı edilemez bir gerçek; yüksek katılımlı turlar ile maliyetler düşürülerek ekonomik geziler düzenlenebiliyorken konfor, esneklik ve araç içi dışı anlatım kalitesinin düştüğünü görüyoruz . Biz Tematique Tur olarak günübirlik yada konaklamalı, tüm yurt içi veya yurt dışı turlarımızdaki katılımcı sayısını 16 ile sınırlıyoruz. Amacımız tek yönlü olmayan, karşılıklı diyalokları mümkün kılan, anlaşılır ve paylaşımcı turlar düzenleyebilmek. Bizim farkımız; büyük guruplar ile gerçekleştirilimesi zor aktiviteleri, otantik mekanlari, sayay, müze ve antik kentleri esnek konforlu ve rahat bir yolculuk size sunabiliyor olmamızdır.