09 December 2016 - Friday

Boğaziçi Marka Zirvesi

İstanbul, Beşiktaş
Boğaziçi Marka Zirvesi

Event Details

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından geçtiğimiz öğretim yılında 3.sünün düzenlendiği Boğaziçi Marka Zirvesi, Boğaziçi Üniversitesi ve diğer birçok üniversitenin en kapsamlı ve en ilgi çekici kariyer aktivitesidir. 9-10-11 Aralık’ta 4.sü düzenlenecek olan Boğaziçi Marka Zirvesi kapsamında günümüzün trendlerini de göz önünde bulundurarak;öneti sponsor şirketlerin pazarlama ve satış departmanlarında üst düzey yöneticilerinin ve  marka, pazarlama, satış, reklamcılık ve iletişim alanlarında uzman olan isimlerin  gerçekleştireceği oturumlarla, bu alanlarda kariyer hedefleyen üniversite öğrencileri, kariyerlerine yeni bir boyut katma fırsatı yakalayacaktır.

Geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen Boğaziçi Marka Zirvesi'nde Arçelik,P&G,Unilever,Reckitt Benckiser,ETİ,Danone Nutricia ve KPMG gibi alanında lider firmaların yöneticilerinin yanı sıra  Ali Sabancı, Güven Borça, Yüce Zerey, Tolga Akçura, Bora Alçı, Turgay Adıyaman, Ahmet Akın ve Yelda İpekli  gibi bu alanda uzman isimlerin oturum ve panellerine katılma şansını bulan üniversite öğrencileri marka ve pazarlama konusunda kendilerine vizyon kattı. Ek olarak "Bireysel Marka Yaratmak" adlı oturumda Gupse Özay ve Sarp Apak'ı ve "Hayalin Kadarsın" adlı oturumda da "Dreamstalk" oluşumununu takip etme fırsatı yakaladılar.

4. Boğaziçi Marka Zirvesi'nin detaylı programını ve diğer ayrıntıları incelemek için bogazicimarkazirvesi.buik.net adresli websitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Etkinliğimiz 3 gün ve 17 Oturumdan oluşmaktadır. Sertifika hakkı kazanmak için en az 8 oturuma katılım gerekmektedir.

Havale ile ödeme yapmak için ücretsiz kayıt seçeneğini kullandıktan sonra gerekli direktifler mail olarak size yönlendirilecektir.

09 December 2016 Friday 14:00

11 December 2016 Sunday 16:00


Garanti Kültür Merkezi, Etiler Mah. Cengiz Topel Cad. No:2, Beşiktaş, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Boğaziçi Üniversitesi İşletme Ekonomi Kulübü

Türkiye’nin ek köklü öğrenci kulübü İşletme ve Ekonomi Kulübü, 63 yıldır süregelen yenilikçi ve önce bir vizyonu ile her sene olduğu gibi bu sene de birbirinden başarılı çalışmalara imza atıyor. 1953 yılında Robert Koleji bünyesinde İş İdaresi ve Talebe Cemiyeti adı altında kurulan kulüp 1975’te İşletme Kulübü olarak anılmaya başlamış, 1990 yılında ise İşletme ve Ekonomi Kulübü adını almıştır. Şu anda pek çok ayrı koldan sayısız faaliyet gerçekleştiren İşletme ve Ekonomi Kulübü, 20 yıldır çıkardığı kampüs dergisi Dinamik’i gazete formatına çevirerek 5 yıldır Dinamik Gazete’yi çıkarmaktadır. 17 yıldır bir uluslararası öğrenci kongresi olan Brandmarker’ı gerçekleştirmekte, 10 yıldır devam eden Finance Break’i düzenlemektedir. Bu sene ikincilerini düzenlediği defa düzenlediği Enterprize Girşimcilik Yarışması ve Boğaziçi Marka Zirvesi ile öncü çizgisini korumaktadır. Geçtiğimiz yıl portföyünde revize ettiği Brandmarker Marketing Challenge ve yeni eklediği Investimate Borsa Yarışması ile “amatör ruh, profesyonel iş” vizyonunu elinden bırakmayarak kariyer alanında öncü kulüp olmaya devam etmektedir.