25 November 2016 - Friday

Dijital Reklam Günleri

İstanbul, Şişli
Dijital Reklam Günleri

Event Details

BİLETLER TÜKENDİ!

YOĞUN İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER! Sorularınız için: [email protected] 

Dijital Reklam Günleri - 2 Etkinliğimizi kısa süre sonra açıklayacağız :)

Dünya değişiyor. Gelişen teknoloji iletişim paradigmalarını, işletme mantığını, iş yapma mekanizmalarını, pazarlama kanallarını adeta yeniden yaratıyor. Yeni dünyayı, internet ve internetle doğup büyüyen nesiller şekillendiriyor. İletişimciler, pazarlamacılar artık birden fazla ekranı aynı anda tüketen interaktif tüketiciyle iletişim kuruyor.


IAB’nin 2016 yılı ilk 6 aylık sonuçlarına göre Türkiye’de şirketler bu aylarda, internet reklamlarına 927,6 milyon lira yatırım yaptı. Düzenli bir ivme ile artış gösteren sektör, gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Bu büyüme ile doğru orantılı olarak sektörün dijital medya ve daha alt başlıkta dijital reklam uzmanlarına ihtiyacı olacak. Sektörün henüz çok taze olması ve kendi kendine gelişme içerisinde olması nedeni ile bu alanda kariyer hedefi olan bireylere içerik bakımından zengin nitelikli bir içerik sunuyoruz.

Her ay düzenli aralıklarla yapılması planan Dijital Reklam Günleri, dijital reklamcılık ekosistemine katkıda bulunmayı ve networking imkanı sunmayı amaçlamaktadır. Birbirinden değerli konuşmacıların katılacağı bu etkinlikte dijital reklamcılığa dair son trendleri, gelişmeleri ve uzmanların deneyimlerinden faydalanabilirsiniz.

KONUŞMACILAR:

Dijital Reklam Trendleri-Neslihan Olcay [IAB Türkiye Başkan Yardımcısı,Maxus,CEO ve Group Chief Digital Development Officer]

AdRazzi ve Native Reklamcılık- Erman Taylan [Webrazzi/ Product Manager and Writer]

RTB (Real Time Bidding) Yeni Nesil Reklamcılık- Okay Tuğ [RTB HouseCountry Manager]

ETKİNLİK BİLGİLERİ:

YER: Koç Üniversitesi Girişimcilik Araştırma Merkezi (KWORKS)

TARİH: 25 KASIM 2016 CUMA

SAAT: 18:30-21:30

25 November 2016 Friday 18:30

25 November 2016 Friday 21:30


KWORKS / Koç Üniversitesi Girişimcilik Araştırma Merkezi, Golden Plaza, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

Dijital Pazarlama Okulu
Dijital Pazarlama Okulu

Dijital Pazarlama Uzmanı Olun! - Deneyimli eğitmenler - Faydalı içerik - Uluslararası geçerli SERTİFİKA dijitalpazarlamaokulu.com