30 October 2016 - Sunday

Genç Bi Şenlik’16, 30 Ekim'de KüçükÇiftlik Park'ta!

İstanbul
Genç Bi Şenlik’16, 30 Ekim'de KüçükÇiftlik Park'ta!

Event Details

ılın En popüler gençlik şenliği “Genç Bi Şenlik ‘16” için biletinizi aldınız mı?

İstanbul’un en köklü liselerini bir araya getiren ve bu yıl ikincisi gerçekleşecek olan “Genç Bi Şenlik ‘16” için geri sayım başladı. Duman, Gripin, Yüksek Sadakat, ve birçok sevilen grup ve sanatçının sahne alacağı “Genç Bi Şenlik ‘16” 30 Ekim’de KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek.

Modüler Sanat Organizasyon ve URU Group işbirliği ile düzenlenen, organizasyonunda lise öğrenci birliklerinin aktif rol aldığı, 21 yaş üstünün katılmadığı tek etkinlik olan “Genç Bi Şenlik ‘16” İstanbul’da düzenlenen en büyük ve en popüler gençlik şenliği olma özelliğini taşıyor. Büyük sahne gösterilerinin ve müzik gruplarının yanı sıra; sosyal sorumluluk, kültür, sanat ve spor etkinliklerine de ev sahipliği yapan şenliğin ikincisi için geri sayım başladı. Geçen yıl İstanbul genelinde bir çok liseden 8 bin öğrencinin katıldığı şenliğe bu yıl da katılımın yüksek olması bekleniyor.

“Genç Bi Şenlik ‘16” için geri sayım başladı...

30 Ekim’de KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek “Genç Bi Şenlik ‘16”da bu yıl yine ünlü gruplar sahne alacak. Sunuculuğunu Mesut Süre’nin yapacağı ve gün boyunca yüksek temponun düşmeyeceği şenlikte; sevilen gruplar Duman, Gripin, Yüksek Sadakat, Adamlar, Gürcan Ersoy ve Hayat Meyal sahne alacak. Sosyal medya fenomenlerinden DJ Kerimcan Durmaz ise enerjisi bitmeyen gençlerle festivalin ilerleyen saatlerinde buluşacak. Teknoloji, Spor ve Kültür-Sanat istasyonlarında turnuvalar, ünlü yazar, oyuncu e sporcularla söyleşiler ve sosyal sorumluluk kampanyaları ile gençlerin eğlence dolu bir gün geçireceği “Genç Bi Şenlik ‘16”nın biletlerine Biletino üzerinden ulaşabilirsiniz.

30 October 2016 Sunday 13:00

31 October 2016 Monday 00:00


KüçükÇiftlik Park, Kadırgalar Cad. No:5 Maçka, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter