10 December 2016 - Saturday

Eğitimde Değişim Konferansı 2016

İstanbul, Sarıyer
Eğitimde Değişim Konferansı 2016

Event Details

EDK16, 10- 11 Aralık’ta MEF Üniversitesi’nde düzenlenen eğitimde yenilikçi yaklaşımların yer alacağı konferanslar dizisidir. Okul ve üniversite işbirliği, “flipped learning” ve eğitim teknolojisi alanlarındaki en güncel, en yeni bilgi ve uygulamaların paylaşılacağı EDK’16, okul kurucuları, liderleri, öğretmenler, eğitim teknolojisi uzmanları, üniversiteler ve bu konular ile ilgilenen kişileri ağırlayacaktır.

EDK16 eğitimcileri yeni bilgi ve uygulamaları paylaşmaya ve birlikte öğrenmeye davet etmektedir. Okul ve üniversite işbirliği, “flipped learning” ve eğitim teknolojisi alanlarında atölye çalışmalarının gerçekleştirileceği, ulusal ve uluslararası alanda uzman konuşmacıların yer alacağı EDK’16 sizleri eğitimde değişime ortak ve tanık olmaya çağırıyor!

EDK16'DA NELER VAR?

ATÖLYELER

10-11 Aralık tarihlerinde, ana konuşmacıların haricinde EDK16 çeşitli alanlarda atölye çalışmaları ile devam edecektir. Atölye çalışmalarında alanında uzman konuklarımızdan ilginizi çeken konulardaki atölye çalışmalarına katılabileceksiniz. İki gün boyunca eş zamanlı atölye çalışmaları gerçekleştirilecek ve bu çalışmalarla katılımcılar konuyu derinlemesine öğrenerek kendilerini geliştirecekler.

PANELLER

EDK16 sizleri alanında uzman katılımcılarla gerçekleşecek panel oturumlarına davet ediyor. Birçok uzmanın katılacağı “roundtable” konseptinde planlanan panel oturumlarında görüşler tartışılacak, katılımcılar birçok görüşü öğrenme ve tartışma fırsatı bulacaklar.

EŞZAMANLI OTURUMLAR/SUNUMLAR

Eş zamanlı gerçekleşecek bu ilham verici oturumlarda öğretmen ve uzmanlar sınıf deneyimlerini, araştırma bulgularını, okulda üniversite, flipped learning ve eğitim teknolojilerindeki son trendleri paylaşacaklar. Bu oturumlar öğleden sonra olacak ve farklı konularda geniş bir yelpaze sunulacak. Oturumların katılımcılar için ilham verici olması planlanmıştır.

AKTİVİTELER

Katılımcıların dinlenmek ve meslektaşları ile birlikte eğlenmek için zamana ihtiyaçları olacağına inanıyoruz. Bu amaçla eğlenceli etkinlikler planladık. Katılımcıları daha birçok sürpriz bekliyor olacak.

KİŞİSEL ÖĞRENME AĞINIZI OLUŞTURUN

Bu konferans aynı zamanda insanların birbirleriyle tanışmalarını ve bu şekilde kişisel öğrenme ağlarını oluşturmayı amaçlamakta. Sosyal toplantılar, kahve molaları, eğlenceli oturum araları, dünyanın her yerinden dostluklar ve yeni bağlantılar kurmanızı sağlayacaktır.

Daha detaylı bilgi için, lütfen tıklayınız.

10 December 2016 Saturday 09:00

11 December 2016 Sunday 17:00


MEF Üniversitesi, Ayazağa Cad. No.4 Maslak, Sarıyer, İstanbul


View Map

Event Promoter