20 October 2016 - Thursday

Cevap Büyük Veri, Peki Ya Soru?

İstanbul
Cevap Büyük Veri, Peki Ya Soru?

Event Details

Makineler, bilgisayarlar, internet, akıllı telefonlar... Hepsi ilk çıktıklarında kimileri tarafından fazla karışık bulundu ve tutmayacağı düşünüldü ama artık hayatımızın vazgeçilmez parçaları oldular. Büyük veri de bu şekilde hayatımızı değiştirmeye başladı. Bir sonraki satın alacağımız elbiseden, tanımak isteyeceğiniz ortak arkadaşlara kadar birçok şeye müdahil oluyor. Bu seminerde, “Büyük Veri” kavramına bir giriş yapılacak olup, dünyadaki ve Türkiye'deki örnek uygulamalara değinilecek ve gelecekteki olası fırsatlar değerlendirilecek.
Siz de bu konuda daha fazla bilgi sahibi olmak isteseniz, 20 Ekim Per günü saat 18.20’de İTÜ ARI Teknokent ARI 3 Binası İTÜ Çekirdek Açık Ofisi’nde Oracle Kıdemli Satış Danışmanı Saygın Altınanıt’ın “Cevap Büyük Veri, Peki Ya Soru?” hakkındaki etkinliğimize katılabilirsiniz.

Kayıt için; http://www.itucekirdek.com/tr/girisimcilik-seminerleri/cevap-buyuk-veri-peki-ya-soru

20 October 2016 Thursday 18:20

20 October 2016 Thursday 20:00


İTÜ Çekirdek, İTÜ Ayazağa Kampüsü, Koru Yolu ARI 3 Binası B204, 34469 Maslak, Sarıyer, İstanbul


View Map

Event Promoter

İTÜ ÇEKİRDEK
İTÜ ÇEKİRDEK Questions For Organizer?

İTÜ Çekirdek Erken Aşama Kuluçka Merkezi; teknolojik, yenilikçi iş fikirlerine sahip, fikrinin inovatif ve ticari faaliyete dönüştürülebilir olduğuna inanan tüm girişimciler ve start-uplar için doğru adrestir! İTÜ ve İTÜ ARI Teknokent tarafından 2012 yılında kurulan ve İTÜNOVA TTO'nun da gücünü arkasına alan İTÜ Çekirdek; bugüne dek 1010 girişime ve 2790 girişimciye destek olmuştur. Finansal teknolojilerden, sağlık teknolojilerine, arttırılmış gerçeklik uygulamalarından donanım projelerine kadar birçok farklı alanda projeye destek olan İTÜ Çekirdek 40'ı aşkın paydaşıyla; girişimcileri, şirketleri, melek yatırımcıları ve profesyonelleri bir araya getiren geniş bir girişimcilik platformudur.