24 October 2016 - Monday

Global Girişimcilik Günü'16

İstanbul, Güngören
Global Girişimcilik Günü'16

Event Details

Sezona hızlı bir giriş yapmak hedefiyle YTÜ Girişimcilik Kulübü tarfından organize edilen Global Girişimcilik Günü 24 Ekim'de ülkemizin önde gelen girişimcilerine kapılarını açıyor. Hem üst düzey ve artık kendini kanıtlamış girişimlerin konuk olacağı, hem de çeşitli kuluçka merkezlerinden genç girişimcilerin tecrübelerini paylaşacağı dolu dolu bir gün sizleri bekliyor. Siz de kafanızındaki sorulara cevap bulabilmek ve girişimcilik dünyasını daha rahat tanıyabilmek için Global Girişimcilik Günü 2016 'yı kaçırmayın.

24 October 2016 Monday 10:30

24 October 2016 Monday 17:00


Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik & Elektronik Fakültesi Konferans Salonu, Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü, Güngören, İstanbul


View Map

Event Promoter

YTÜ Girişimcilik Kulübü
YTÜ Girişimcilik Kulübü

Kulübümüz 2015 yılında bir grup girişimci ruhu benimseyip bu doğrultuda kendini geliştirmek isteyen üniversiteli gençler tarafından kurulmuştur. Kısa sürede, bu güne dek etrafında aynı ruha sahip ve kendine girişimcilik adına bir şeyler katmak isteyen bir çok öğrenciyi toplamayı başarmış bir kulüp olan girişimcilik kulübü aynı vizyonla ve misyonla, hatta daha da gelişip büyümek istercesine hala bizleri çatısı altında toplamaktadır. Benzer ve farklı düşüncelere sahip, kendini geliştirmek, girişimcilik adına bir şeyler başarmak, öğrenmek ve öğretmek isteyen öğrencilerin bir araya gelebildiği bir öğrenci kulübüdür. Belirttiğimiz amaçlarla aldığı bütün kararlarda ilkeli olmayı ve azimle çalışmayı kendine hedef seçen, bünyesinde barındırdığı üniversiteli olma bilincini taşıyan gençlerle, örnek teşkil eden bir girişimcilik kulübüdür.