19 October 2016 - Wednesday

UNITRA '16

İstanbul, Esenler
UNITRA '16

Event Details

   

UNITRA 2016-2017   |   DİKKAT :

   

Çekilişe katılabilmek; ücretsiz work and travel, yurtiçi yurtdışı dünyanın her yerine uçak biletleri, yurtdışı eğitimler, Karadeniz'den Ege'ye hostellerde otellerde konaklamalar ve daha birçok şey kazanabilmek için, oturumlarımıza kayıt yaptırmanız ve katılım sağlamanız gerekmektedir. 1. gün gerçekleşecek çekilişler için 1. ve 2. oturuma; 2. gün gerçekleşecek çekilişler için (3. ve 4. oturumda) en az 2 oturuma katılım sağlamış olmanız gerekmektedir. 

Ayrıca kulübümüze üye olmanız da gerekmekte ve eğer üye değilseniz UNITRA'nın girişinde olacak olan standımızdan üye olabilirsiniz.

   

Çekilişler oturumların başından itibaren çeşitli zamanlarda yapılacaktır. Birden fazla bilet ile giriş yapanlar çekilişlerde çıksalar dahi haklarını kaybetmiş sayılacaklar.

   

   

19 October 2016 Wednesday 12:45

20 October 2016 Thursday 15:30


Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik & Elektronik Fakültesi Konferans Salonu, Yildız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü, Esenler, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
YTÜGEKA

Yıldız Teknik Üniversitesi Gezi ve Kampçılık Kulübüne kayıt olmak için üniversitemizde okumanıza bile gerek yok. Kapımız herkese açık, siz yeter ki gezmek isteyin :)