,
27 September 2016 - Tuesday

Türkiye’de Girişimcilik Ekosistemi

İstanbul
Türkiye’de Girişimcilik Ekosistemi

Event Details

Hızla girişimciliğin ilerlediği ve yaygınlaştığı Türkiye’de, şüphesiz ki girişimci olmanın olumlu ya da olumsuz globalden farkları bulunmaktadır.  Bu ekosistemde fikirleri ile nasıl bir yol izleyebilecekleri, ne gibi imkanları bulundukları, kimlerden destek alabilecekleri, bu zorlu yolda ne gibi aşamalar atlatmaları gerektiği hakkında akıllarında fazlasıyla soru işareti bulunmaktadır.

Siz de bu konuda daha fazla bilgi sahibi olmak isteseniz, 27 Eylül Salı günü saat 18.20’de İTÜ ARI Teknokent ARI 3 Binası İTÜ Çekirdek Açık Ofisi’nde, İTÜ ARI Teknokent Genel Müdür Yardımcısı Deniz Tunçalp’ın “Türkiye’de Girişimcilik Ekosistemi” hakkındaki etkinliğimize katılabilirsiniz.

  Kayıt için; http://www.itucekirdek.com/tr/girisimcilik-seminerleri/turkiyede-girisimcilik-ekosistemi

Konuşmacı:

Deniz Tunçalp/ CMO, İTÜ ARI Teknokent

27 September 2016 Tuesday 18:20

İTÜ Çekirdek, İTÜ Ayazağa Kampüsü, Koru Yolu ARI 3 Binası B204, 34469 Maslak, Sarıyer, İstanbul


View Map

Event Promoter

İTÜ ÇEKİRDEK
İTÜ ÇEKİRDEK cekirdek@ariteknokent.com.tr 2122850310

İTÜ Çekirdek Erken Aşama Kuluçka Merkezi; teknolojik, yenilikçi iş fikirlerine sahip, fikrinin inovatif ve ticari faaliyete dönüştürülebilir olduğuna inanan tüm girişimciler ve start-uplar için doğru adrestir! İTÜ ve İTÜ ARI Teknokent tarafından 2012 yılında kurulan ve İTÜNOVA TTO'nun da gücünü arkasına alan İTÜ Çekirdek; bugüne dek 1010 girişime ve 2790 girişimciye destek olmuştur. Finansal teknolojilerden, sağlık teknolojilerine, arttırılmış gerçeklik uygulamalarından donanım projelerine kadar birçok farklı alanda projeye destek olan İTÜ Çekirdek 40'ı aşkın paydaşıyla; girişimcileri, şirketleri, melek yatırımcıları ve profesyonelleri bir araya getiren geniş bir girişimcilik platformudur.