05 November 2016 - Saturday

TEDpro

İstanbul, Beşiktaş
TEDpro

Event Details

TED; technology, entertainment ve design kelimelerinin bir araya gelmesiyle oluşur. Boğaziçi University Engineering Society de bu konsepti "Amatör ruh, profesyönel iş" prensibiyle birleştirdi ve TEDpro'yu geliştirdi. İnanıyoruz ki; düşüncenin gücüyle davranışlar, hayatlar ve sonunda ise dünya değişebilir. 

TEDpro yani TEDProfessional bünyesinde bilim, küresel sorunlar, sanat, tıp, politika ve daha pek çok alanda uzmanlaşmış farklı alanlarda yükselmiş ve yaşanmışlıkları olan konuşmacılar barındırır.

TEDpro 2016'nın konusu ise; NETWORK, yani kısaca ağ. Radyo ve televizyon yayın ağından eski ticaret ağlarına, internet ağından güvenlik ağlarına, ağ ören böceklerden karayolu ağlarına kadar uzanan onlarca konu "network" başlığı altında toplanıyor.

Bir çok değerli ve bir o kadar da ilham veren konuşmaların olacağı TEDPro bu sene 5 Kasım'da Boğaziçi Üniversitesi'nde gerçekleşicek. 

Etkinliğimiz ile ilgili detaylar ilerleyen günlerde buradan duyurulacaktır. 
Başvurular için: www.bounenso.club

*Etkinliğimiz sertifikalıdır.

05 November 2016 Saturday 10:00

05 November 2016 Saturday 18:00


Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü, Rumeli Hisarüstü, Beşiktaş, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
ENSO

1914 yılında Robert Kolej Mühendis Mektebi Talebe Cemiyeti (RKMMTC) olarak kurulan ve 1989 yılında bugünkü ismine kavuşan, Türkiye'nin ilk öğrenci kulübü. Türkiye’nin en eski ve en köklü öğrenci kulübü unvanını elinde tutan kulübümüz, bu sene 109. Yılını kutlamanın haklı gurunu ve mutluluğunu yaşamaktadır. 1914 yılından beri üyelerine her zaman sihirli bir ortam sağlayan ailemiz; sizlere sıcacık dostlukları, üniversitede geçirebileceğiniz en verimli ve en eğlenceli zamanları sunuyor!