15 October 2016 - Saturday

Facebook Reklamcılığı Eğitimi

İstanbul, Şişli
Facebook Reklamcılığı Eğitimi

Event Details

Türkiye’de 40 milyon kullanıcıya sahip, internet pazarlamasının en önemli yapıtaşlarından olan Facebook, markalar ve işletmelere her bütçeye uygun reklam seçenekleri sunmaktadır.

Facebook Reklamcılığı, konum, demokrafik bilgiler, ilgi alanları, davranışlar, bağlantılar, ortak kategoriler hatta daha da fazlasıyla Özel ve Benzer hedef kitleyle daha eşsiz etkileşim imkânı sunar.

Facebook Reklamcılığı Eğitimi:

-İnternetten Satışları Arttırmak

-Yerel Satışları Arttırmak

-Uygulamanızın Tanıtımını Yapmak

-Marka Bilinirliliğini Arttırmak gibi pek çok konuda katılımcıları detaylı bilgi sahibi yapmayı ve uygulama yapmasını hedeflemektedir.

Facebook Reklamcılığı Eğitimi size kullanım alanları, zengin içeriği ve geri dönüşüm sonuçları içeren detayları ile sektörün en etkili isimleri tarafından aktarılacak. Facebook Reklamcılığı Eğitimi 15 EKİM 2016 Cumartesi günü Koç Üniversitesi Girişimcilik Araştırma Merkezi (KWORKS)’nde…

-          Facebook reklamları stratejisi nasıl hazırlanır?

-          Facebook reklamları nasıl planlanır?

-          Facebook reklamları ve medya bütçesinin planlanması

-          Facebook reklam modelleri ve reklam yönetimi

-          Sosyal medya içerikleri ve Facebook reklamlarının ilişkisi

-          Facebook reklamlarında optimizasyon çalışmaları

-          Etkili Facebook reklamlarının ipuçları

-          Facebook reklam oluşturma kural ve teknik özellikler

-          Reklam hedefleme seçenekleri

 

EĞİTMEN HAKKINDA:

FATMAGÜL GÜZEL

Türkiye’nin ilk sosyal medya ajansı Promoqube’da Ülker ve markaları ile dijital pazarlama kariyer hayatına başlayan Fatmagül Güzel, ardından en büyük dijital pazarlama kampanyası olan Doritos Akademi projesinin Tribal DDB’deki yöneticiliğini sürdürmüştür. Ajans tecrübesinin ardından PepsiCo Türkiye Yiyecek ekibinde Dijital İletişim Uzmanı olarak görev alıp, Doritos, Ruffles, Lay’s, Rocco ve Cheetos gibi Türkiye’nin büyük markalarının dijital iletişim çalışmalarında sorumlu olmuştur.  2009 yılından beri kendi ismindeki blogunda dijital pazarlama üzerine fikirlerini aktarmaktadır. Şimdiye kadar birçok kuruluşta dijital pazarlama, sosyal medya, online itibar ve kriz yönetimi, dijital pazarlama stratejileri gibi alanlarda eğitimler vermiştir ve devam etmektedir. Şu an kendisi markası altında danışmanlık hizmeti vermektedir.

15 October 2016 Saturday 11:00

15 October 2016 Saturday 17:00


KWORKS / Koç Üniversitesi Girişimcilik Araştırma Merkezi, Golden Plaza, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

Dijital Pazarlama Okulu
Dijital Pazarlama Okulu

Dijital Pazarlama Uzmanı Olun! - Deneyimli eğitmenler - Faydalı içerik - Uluslararası geçerli SERTİFİKA dijitalpazarlamaokulu.com