21 September 2016 - Wednesday

Sosyal Medya İçerik Atölyesi

İstanbul, Şişli
Sosyal Medya İçerik Atölyesi

Event Details

SOSYAL MEDYA'DA KAYBOLMAYIN!

İÇERİK ATÖLYESİ 

2 GÜN [Çarşamba - Perşembe Mesai Sonrası]

 

21 EYLÜL 2016 Çarşamba (18:30-21:30) : İçerik Dünyası

22 EYLÜL 2016 Perşembe (18:30-21:30)Dijital İçerik Üretimi (Workshop) 

Yer: KWORKS Girişimcilik Araştırma Merkezi (Şişli / İstanbul)

EĞİTİM İÇERİĞİ

1. Gün Dijital İçerik Üretimi ve Stratejisi

- Dijital pazarlamada içeriğin önemi

- Dijital pazarlama ve içerik pazarlaması

- Dijital içerik stratejisi 

  • Blog, portal ve haber sitesi içerikleri
  • E-ticaret içerikleri
  • Sosyal medya içerikleri
  • Video içerikleri

Sosyal medyada marka iletişiminde etkili içeriğin ipuçları

Dijital içerik, blog yazarlığı ve SEO ilişkisi

2. Gün Dijital İçerik Üretimi (Workshop)

Workshop bölümünde eğitime katılan kişilere içerik briefi verilecek, sonrasında içerik üretmeleri ve değerlendirilmeleri istenecektir. Eğitmen mentörlüğünde içerik geliştirme fırsatı bulacağınız bu bölümde, kurumlar ya da kendi markanız/blogunuz için nasıl içerik geliştirebileceğinizi, nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğrenmiş olacaksınız. 

EĞİTMEN HAKKINDA:

FATMAGÜL GÜZEL

Türkiye’nin ilk sosyal medya ajansı Promoqube’da Ülker ve markaları ile dijital pazarlama kariyer hayatına başlayan Fatmagül Güzel, ardından en büyük dijital pazarlama kampanyası olan Doritos Akademi projesinin Tribal DDB’deki yöneticiliğini sürdürmüştür. Ajans tecrübesinin ardından PepsiCo Türkiye Yiyecek ekibinde Dijital İletişim Uzmanı olarak görev alıp, Doritos, Ruffles, Lay’s, Rocco ve Cheetos gibi Türkiye’nin büyük markalarının dijital iletişim çalışmalarında sorumlu olmuştur.  2009 yılından beri kendi ismindeki blogunda dijital pazarlama üzerine fikirlerini aktarmaktadır. Şimdiye kadar birçok kuruluşta dijital pazarlama, sosyal medya, online itibar ve kriz yönetimi, dijital pazarlama stratejileri gibi alanlarda eğitimler vermiştir ve devam etmektedir. Şu an kendisi markası altında danışmanlık hizmeti vermektedir.

KAÇIRMAYIN!

Markanız için internet pazarlamasının en önemli araçlarından biri olan Sosyal Medya, Sosyal Medya İçerik Atölyesi programı ile size kullanım alanları, zengin içeriği ve geri dönüşüm sonuçlarını içeren detayları ile sektörün en etkili isimleri tarafından aktarılacak.

Şirketlerde veya ajanslarda Sosyal Medya yöneticisi / uzmanı olarak yer almak, bu konuda hizmet veren ajanslarda çalışmak, kariyerinizi bu yönde devam ettirmek istiyorsanız bu program tam size göre!

21 September 2016 Wednesday 18:30

22 September 2016 Thursday 21:30


KWORKS / Koç Üniversitesi Girişimcilik Araştırma Merkezi, Golden Plaza, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

Dijital Pazarlama Okulu
Dijital Pazarlama Okulu

Dijital Pazarlama Uzmanı Olun! - Deneyimli eğitmenler - Faydalı içerik - Uluslararası geçerli SERTİFİKA dijitalpazarlamaokulu.com