,
15 August 2016 - Monday

CoderDojo 3Dörtgen 5.Hafta

İstanbul
CoderDojo 3Dörtgen 5.Hafta

Event Details

6-17 yaş arasındaki çocukların ücretsiz olarak bilgisayar programlamayı öğrenmesine destek olmayı amaçlayan CoderDojo atölye çalışmaları bundan böyle her Pazartesi saat 17:00- 19:00 arası 3Dörtgen'de de olacak.. Tamamen bilgisayar yazılımı konusunda uzman gönüllüler sayesinde devam eden CoderDojo buluşmalarında, çocuklar bilgisayar yazılımı dünyasına ilk adımları atıyorlar, ilgileri devam ettiği sürece, (her derse kayıt yaptırmak şartıyla) istedikleri kadar çalışmaya katılabiliyorlar.
Derse gelecek küçüklerin yanlarında (çalıştığına emin olduğunuz) laptop bilgisayarlarını (ve şarj kablolarını) getirmeleri yeterli.
6 yaş ve üzerindeki meraklı bütün çocuk ve gençlere açık CoderDojo’ya, 12 yaştan küçüklerin yanlarında bir büyük ile gelmeleri gerekiyor. Mekanda yer kısıtlı olduğundan, velilerin çocukları bırakıp alırken sessizliği korumalarını rica ediyoruz.
 
Aklınıza gelebilecek diğer sorular için, öncelikle, Facebook'taki bütün notlarımızı okumanızı önemle tavsiye ediyoruz.https://www.facebook.com/coderdojoturkiye/notes
 
CoderDojo'nun büyümesine ve devam etmesine siz de destek olun: https://www.justgiving.com/coderdojo-turkey

15 August 2016 Monday 17:00

3Dörtgen, Alemdağ Caddesi No:58 Kısıklı, Üsküdar, İstanbul


View Map

Event Promoter