22 August 2016 - Monday

Girişimciler İçin Psikolojik Esneklik

İstanbul, Sarıyer
Girişimciler İçin Psikolojik Esneklik

Event Details

Girişimcilik, doğası gereği kişinin ruhsal ve bedensel olarak oldukça zorlandığı bir süreçtir. Bu noktada iş/yaşam dengesini koruyabilen kişiler hem daha sağlıklı hem de daha üretken olabilmektedir. Bu seminerimizde psikolojik sağlamlığınızı artırmanın yollarını birlikte keşfedeceğiz.

+ İş psikolojisi ve hayatınıza etkisi

+ Adım adım ruhsal denge

+ Yapmazsanız daha verimli olabileceğiniz kritik noktalar

+ Mental dayanım ve psikolojik esneklik kavramı

+ Bilişsel yaklaşım ve iş hayatı

+ Beyninizi ne kadar kullanıyorsunuz?

+ Kaygı, stres ve endişe

+ Geleceğim gerçekten karanlık mı?

Siz de bu konuda daha fazla bilgi sahibi olmak isteseniz, 22 Ağustos Pazartesi günü saat 18.20’de İTÜ ARI Teknokent ARI 3 Binası İTÜ Çekirdek Açık Ofisi’nde İş Psikoloğu Barış Gürkaş’ın “Girişimciler İçin Psikolojik Esneklik” hakkındaki etkinliğimize katılabilirsiniz.

22 August 2016 Monday 18:20

22 August 2016 Monday 20:00


İTÜ Çekirdek Konferans Salonu, İTÜ Maslak Kampüsü ARI3 Teknokent Binası, Istanbul, Sarıyer, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
İTÜ ÇEKİRDEK

İTÜ ve İTÜ ARI Teknokent tarafından 2012 yılında kurulan İTÜ Çekirdek; bugüne dek 4000+ girişime ve 9500+ girişimciye destek olmuştur. Finansal teknolojilerden, sağlık teknolojilerine, arttırılmış gerçeklik uygulamalarından donanım projelerine kadar birçok farklı alanda projeye destek olan İTÜ Çekirdek 60’ı aşkın paydaşıyla; girişimcileri, şirketleri, melek yatırımcıları ve profesyonelleri bir araya getiren geniş bir girişimcilik platformudur. Bugüne kadar İTÜ Çekirdek girişimleri 150 milyon dolar üzerinde yatırım almışlardır ve 9000 kişiden fazla istihdam yaratmışlardır. Toplam ciroları ise 1.4 milyar TL'yi geçmiştir. Belli dönemlerde sürecine dahil ettiği girişimlere ön kuluçka ve hızlandırma programı kapsamında 7 haftalık girişimcilik eğitimi, geniş mentor ağından faydalanma hakkı, açık ofis kullanımı, Fikri Sinai Mülkiyet Hakları desteği, Ar-Ge destek fonu, atölye gibi birçok haktan yararlanma fırsatı sunmaktadır. Dünyadaki lider üniversitelerin girişimcilik kuluçka merkezlerini karşılaştıran ve sıralayan uluslararası UBI Global endeksi tarafından İTÜ Çekirdek, dünyanın ise en iyi kuluçka merkezi seçilmiştir. İTÜ ve İTÜ ARI Teknokent tarafından 2012 yılında kurulan ve İTÜNOVA TTO'nun da gücünü arkasına alan İTÜ Çekirdek; bugüne dek 1010 girişime ve 2790 girişimciye destek olmuştur. Finansal teknolojilerden, sağlık teknolojilerine, arttırılmış gerçeklik uygulamalarından donanım projelerine kadar birçok farklı alanda projeye destek olan İTÜ Çekirdek 40'ı aşkın paydaşıyla; girişimcileri, şirketleri, melek yatırımcıları ve profesyonelleri bir araya getiren geniş bir girişimcilik platformudur.