22 August 2016 - Monday

Girişimciler İçin Psikolojik Esneklik

İstanbul, Sarıyer
Girişimciler İçin Psikolojik Esneklik

Event Details

Girişimcilik, doğası gereği kişinin ruhsal ve bedensel olarak oldukça zorlandığı bir süreçtir. Bu noktada iş/yaşam dengesini koruyabilen kişiler hem daha sağlıklı hem de daha üretken olabilmektedir. Bu seminerimizde psikolojik sağlamlığınızı artırmanın yollarını birlikte keşfedeceğiz.

+ İş psikolojisi ve hayatınıza etkisi

+ Adım adım ruhsal denge

+ Yapmazsanız daha verimli olabileceğiniz kritik noktalar

+ Mental dayanım ve psikolojik esneklik kavramı

+ Bilişsel yaklaşım ve iş hayatı

+ Beyninizi ne kadar kullanıyorsunuz?

+ Kaygı, stres ve endişe

+ Geleceğim gerçekten karanlık mı?

Siz de bu konuda daha fazla bilgi sahibi olmak isteseniz, 22 Ağustos Pazartesi günü saat 18.20’de İTÜ ARI Teknokent ARI 3 Binası İTÜ Çekirdek Açık Ofisi’nde İş Psikoloğu Barış Gürkaş’ın “Girişimciler İçin Psikolojik Esneklik” hakkındaki etkinliğimize katılabilirsiniz.

22 August 2016 Monday 18:20

22 August 2016 Monday 20:00


İTÜ Çekirdek Konferans Salonu, İTÜ Maslak Kampüsü ARI3 Teknokent Binası, Istanbul, Sarıyer, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
İTÜ ÇEKİRDEK Questions For Organizer?

İTÜ Çekirdek Erken Aşama Kuluçka Merkezi; teknolojik, yenilikçi iş fikirlerine sahip, fikrinin inovatif ve ticari faaliyete dönüştürülebilir olduğuna inanan tüm girişimciler ve start-uplar için doğru adrestir! İTÜ ve İTÜ ARI Teknokent tarafından 2012 yılında kurulan ve İTÜNOVA TTO'nun da gücünü arkasına alan İTÜ Çekirdek; bugüne dek 1010 girişime ve 2790 girişimciye destek olmuştur. Finansal teknolojilerden, sağlık teknolojilerine, arttırılmış gerçeklik uygulamalarından donanım projelerine kadar birçok farklı alanda projeye destek olan İTÜ Çekirdek 40'ı aşkın paydaşıyla; girişimcileri, şirketleri, melek yatırımcıları ve profesyonelleri bir araya getiren geniş bir girişimcilik platformudur.