18 August 2016 - Thursday

Hızlı Büyümeyi Yönetmek

İstanbul
Hızlı Büyümeyi Yönetmek

Event Details

Onedio kurucusu Kaan Kayabalı kendi deneyimleri ile bir startupın hızlı büyümesini ele alıyor. Bir startuptan Türkiye’nin en çok ziyaret edilen sosyal içerik platformlarından birine dönüşmenin nasıl yönetilebileceğini, ne gibi zorluklar ile karşılaşılabileceğini katılımcılarla ile paylaşacaktır. Girişiminizin hızla büyümesini isterken bu büyümenin nasıl kontrol edilebileceğini öğrenmek ister misiniz?

Siz de bu konuda daha fazla bilgi sahibi olmak isteseniz, 18 Ağustos Perşembe günü saat 18.20’de İTÜ ARI Teknokent ARI 3 Binası İTÜ Çekirdek Açık Ofisi’nde Onedio Kurucusu Kaan Kayabalı’nın “Hızlı Büyümeyi Yönetmek” hakkındaki etkinliğimize katılabilirsiniz. 

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için; http://www.itucekirdek.com/tr/girisimcilik-seminerleri/hizli-buyumeyi-yonetmek

Konuşmacı: Kaan Kayabalı / Onedio Kurucusu

18 August 2016 Thursday 18:20

18 August 2016 Thursday 20:00


İTÜ Çekirdek Konferans Salonu, İTÜ Maslak Kampüsü ARI3 Teknokent Binası, Istanbul, Sarıyer, İstanbul


View Map

Event Promoter

İTÜ ÇEKİRDEK
İTÜ ÇEKİRDEK Questions For Organizer?

İTÜ Çekirdek Erken Aşama Kuluçka Merkezi; teknolojik, yenilikçi iş fikirlerine sahip, fikrinin inovatif ve ticari faaliyete dönüştürülebilir olduğuna inanan tüm girişimciler ve start-uplar için doğru adrestir! İTÜ ve İTÜ ARI Teknokent tarafından 2012 yılında kurulan ve İTÜNOVA TTO'nun da gücünü arkasına alan İTÜ Çekirdek; bugüne dek 1010 girişime ve 2790 girişimciye destek olmuştur. Finansal teknolojilerden, sağlık teknolojilerine, arttırılmış gerçeklik uygulamalarından donanım projelerine kadar birçok farklı alanda projeye destek olan İTÜ Çekirdek 40'ı aşkın paydaşıyla; girişimcileri, şirketleri, melek yatırımcıları ve profesyonelleri bir araya getiren geniş bir girişimcilik platformudur.