12 July 2016 - Tuesday

Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları

İstanbul
Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları

Event Details

Girişimcilerin Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları konularında bilgi sahibi olmaları üretilen ürün ve teknolojinin korunmasında çok büyük önem arz etmektedir. Bu kapsamda “Fikri ve sınai haklar nelerdir, nasıl koruma altın alınır, patent nedir, patentlenebilirlik kriterleri nelerdir, detaylı patent ön araştırması nasıl yapılır?” gibi konularda bilgi sahibi olmak isterseniz, 12 Temmuz Salı günü saat 18.20’de İTÜ ARI Teknokent ARI 3 Binası İTÜ Çekirdek Açık Ofisi’nde Senem Kayahan’ın “Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları” konusundaki etkinliğimize katılabilirsiniz.

Etkinliğe katılım için kayıt olmanız gerekmektedir; http://www.itucekirdek.com/tr/girisimcilik-seminerleri/fikri-ve-sinai-mulkiyet-haklari-1

12 July 2016 Tuesday 18:20

12 July 2016 Tuesday 20:00


İTÜ Çekirdek Konferans Salonu, İTÜ Maslak Kampüsü ARI3 Teknokent Binası, Istanbul, Sarıyer, İstanbul


View Map

Event Promoter

İTÜ ÇEKİRDEK
İTÜ ÇEKİRDEK Questions For Organizer?

İTÜ Çekirdek Erken Aşama Kuluçka Merkezi; teknolojik, yenilikçi iş fikirlerine sahip, fikrinin inovatif ve ticari faaliyete dönüştürülebilir olduğuna inanan tüm girişimciler ve start-uplar için doğru adrestir! İTÜ ve İTÜ ARI Teknokent tarafından 2012 yılında kurulan ve İTÜNOVA TTO'nun da gücünü arkasına alan İTÜ Çekirdek; bugüne dek 1010 girişime ve 2790 girişimciye destek olmuştur. Finansal teknolojilerden, sağlık teknolojilerine, arttırılmış gerçeklik uygulamalarından donanım projelerine kadar birçok farklı alanda projeye destek olan İTÜ Çekirdek 40'ı aşkın paydaşıyla; girişimcileri, şirketleri, melek yatırımcıları ve profesyonelleri bir araya getiren geniş bir girişimcilik platformudur.