27 June 2016 - Monday

İnovasyonun Matematiği

İstanbul
İnovasyonun Matematiği

Event Details

Yaratıcı düşünme ve inovasyon (yenilikçilik) konusunda bilgi ve uygulama becerini arttırmak isteyen tüm girişimcilerin, çalışanların, yöneticilerın ve öğrencilerin katılabileceği bu etkinlikte;

  • Niçin Yaratıcı-Yenilikçi Düşünemeyiz?
  • Yenilikçilik Süreci
  • İnovasyonun Matematiği: Yenilikçiliğin Büyük Resmi
  • Yenilikçilik için Pratik İpuçları
  • Örnek Yenilikçilik Tekniği: Parçala Behçet
  • Uygulama/Egzersiz
  • Yenilikçilikte Ürün ve Pazarlama Trendleri gibi konulara değinilecektir.

Siz de bu konuda daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz, 27 Haziran Pazartesi günü saat 18.20’de İTÜ ARI Teknokent ARI 3 Binası -1. Kat Konferans Salonu’nda Yekta Özözer’in “İnovasyonun Matematiği” hakkındaki etkinliğimize katılabilirsiniz.

27 June 2016 Monday 18:20

27 June 2016 Monday 20:00


İTÜ Çekirdek Konferans Salonu, İTÜ Maslak Kampüsü ARI3 Teknokent Binası, Istanbul, Sarıyer, İstanbul


View Map

Event Promoter

İTÜ ÇEKİRDEK
İTÜ ÇEKİRDEK Questions For Organizer?

İTÜ Çekirdek Erken Aşama Kuluçka Merkezi; teknolojik, yenilikçi iş fikirlerine sahip, fikrinin inovatif ve ticari faaliyete dönüştürülebilir olduğuna inanan tüm girişimciler ve start-uplar için doğru adrestir! İTÜ ve İTÜ ARI Teknokent tarafından 2012 yılında kurulan ve İTÜNOVA TTO'nun da gücünü arkasına alan İTÜ Çekirdek; bugüne dek 1010 girişime ve 2790 girişimciye destek olmuştur. Finansal teknolojilerden, sağlık teknolojilerine, arttırılmış gerçeklik uygulamalarından donanım projelerine kadar birçok farklı alanda projeye destek olan İTÜ Çekirdek 40'ı aşkın paydaşıyla; girişimcileri, şirketleri, melek yatırımcıları ve profesyonelleri bir araya getiren geniş bir girişimcilik platformudur.