,
17 May 2016 - Tuesday

Beyaz Yakalıların Instagram ile İmtihanı

İstanbul
Beyaz Yakalıların Instagram ile İmtihanı

Event Details

Beyaz Yakalıların İmtihanları serisi Deniz Aksoy’dan instagram taktikleri ile başlıyor. Fotoğraf çekimlerine, karelerinizi düzenlemeye ve paylaşmaya dair ipuçları bu eğlenceli etkinlikte olacak.
 
İşte instagram'da coşku vermenin yollarını sırlarını sonunda tecrübeli birinden öğreniyoruz. Deniz bize instagramda fotoğraf paylaşmanın doğru zamanını, doğru hashtagini ve fotoğrafçılığın inceliklerini keyifli bir Moda akşamında, çay ve kahve eşliğinde anlatacak.
 
Eğitimin sonunda artık gelsin daha fazla takipçi, like sayıları coşsun platform oluşsun ve sonrası kolay. Artık ticarete mi dönüştürürsünüz, yoksa bir kulüpleşmeye mi gidersiniz size kalmış.

17 May 2016 Tuesday 19:30

MORE Events, Caferağa Mah. Dr.Esat Işık Cad. Acar Sok. 58/1 Moda-Kadıköy, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

Dünya Değişmeden
Dünya Değişmeden tulgaozan@gmail.com 2122966446

Gezgin Ruhuyla Keşif Yolculukları   Dünya Değişmeden “gezgin ruhuyla” seyahat etmek isteyenlere hizmet veren profesyonel bir turizm acentesidir. Tulga Ozan'ın şahsi deneyimi ile başlamış olan bu seyahat anlayışı, yolda olmayı bir iş değil, yaşam biçimi kabul etmiş gezginlerin katkısı ile devam etmektedir. Şehir yaşamının bize dayattığı kimliklerimizden sıyrılarak, gittiğimiz coğrafyalarda yerel halkın arasına karışabileceğiniz seyahat deneyimleri organize eder. Batı'nın birbirine benzeyen şehirleri yerine, yerel kültürün küresel değişime direndiği, alışılmışın dışında rotalar sunar. Tek tipleşen, her yerde benzer yemeklerin yendiği, aynı müziklerin dinlendiği kitlelerin peşinde koşmak yerine, gittiği coğrafyaların kendine has özelliklerini dünya değişmeden sizlere yaşatmak üzerine bir seyahat kurgusudur yolculuklarımız. Huzur ile seyahat eden, fazladan bir ülkeye daha gidildiğine dair çentik atma derdinde olmayan yol arkadaşlığı hedefindedir.    Dünya Değişmeden, farklı kültürlerle doğal yollarla tanışmak isteyenlere yol arkadaşlığı yapar. Gittikleri yerleri, orada yaşayanlar kadar iyi bilen kişiler olan rehberlerimizin her biri ayrıca da gezgin kişiliklerdir ve bizzat zevk aldıkları türden gezilerde deneyimlerini yol arkadaşlarıyla paylaşırlar.   Kısaca Gezilerimiz ve Acentemiz Bölgesine göre değişse de gruplar en fazla 24 kişi oluyor. Programlar en önemli tarihi ve kültürel yerleri görmekle sınırlı kalmıyor. Yerel yaşamları tarzlarını ve kültürleri göstermek üzerine kurgulanıyor.  Yerel lezzetlerin tadılacağı, küçük lokantalara gidiliyor. Hatta imkân olduğunda sokak yemekleri de tercih ediliyor. Mümkün olduğunca büyük turist gruplarının yediği restoranlara uğranmıyor.  5 yıldızlı otellerde değil, şehir merkezinde karakterli oteller tercih ediliyor. Dünya Değişmeden, TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği) A-9388 Belge numaralı bir turizm acentesidir. Best Regards, Tulga Ozan “Donde Estan tus Amigos Esta tu Tierra” (Arkadaşlarının Yaşadığı Yer Vatanındır) www.dunyadegismeden.com https://www.facebook.com/dunyadegismeden?fref=ts Tel: (212)296 64 46 GSM: (532)614 84 80