,
13 May 2016 - Friday

Monolink [LIVE]

İstanbul
Monolink [LIVE]

Event Details

MONOLINK (Berlin/DE)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Berlin’li Şarkı yazarı, solist ve müzik prodüktörü tek kişilik dev kadro Monolink, Pedalları,mikrofonu, gitar ve vocalleri ile 90 dakikalık canlı canlı müziğini icra ederken, biz dinleyenlere müzik keyfi yaşatıyor.

Geçen sene ilk kez istanbul’da çalan Monolink, geçen süre zarfında Be Svendsen ile electronica jeneriğinde çok üst sıralarda yer bulurken, gene Berlinli Acid Pauli’nin ağına takılarak birbirinden şahane 5 şarkılık Ep çıkardı. Örneğin: Monolink & Acid Pauli – New Morning (Original Mix) , Monolink & Acid Pauli – The End (Original Mix)

Tek şarkı ile Türkiye’de residentlaşmaktansa ülke ülke, şehir şehir gezip yeni dinleyicileri kazanıp ve kendine tüm dünya ya yayan bir ağ oluşturuyor. Bu arada bi hayli yoğun bknz; https://www.songkick.com/artists/8286163-monolink/calendar

Tüm dünya festivallerinde yer alıp, avrupanın tüm şehirleinde sahne alan Monolink’in bi sonra ki durağı 13 Mayıs’ta Toples

Uluslar arası Dj & Prodüktör Platformu Blackout’un Ağır topları Mrloverlee, HELLO ALIEN, Seatbelt ile yeni üyeleri Tolga Oral & Aydoğan Gider’in eşliğinde 8 saatlik dans maratonu sizi bekliyor.

➔ facebook.com/monolinkmusic/
➔ www.soundcloud.com/monolink

—————-
www.blackout.com.tr
www.topless.com.tr

13 May 2016 Friday 22:00

Topless, İstiklal Cad. Fitaş Teras Beyoğlu, Beyoğlu, İstanbul


View Map

Event Promoter

Blackout
Blackout dyermit@gmail.com 5325964526

Blackout is an event design platform which establishes its projects by offering cultural balance, combining a playful nature, embracing the avant-garde and experimenting with electronic dance music’s newest trends.