,
26 April 2016 - Tuesday

CoderDojo ATÖLYE

İstanbul
CoderDojo ATÖLYE

Event Details

CoderDojo ATÖLYE'de başlıyor!

6-17 yaş arasındaki çocukların ücretsiz olarak bilgisayar programlamayı öğrenmesine destek olmayı amaçlayan CoderDojo atölye çalışmaları bundan sonra her Salı 18.00'da ATÖLYE’de de devam edecek. Tamamen bilgisayar yazılımı konusunda uzman gönüllüler sayesinde devam eden CoderDojo buluşmalarında, çocuklar bilgisayar yazılımı dünyasına ilk adımlarını atıyorlar, ilgileri devam ettiği sürece, (her derse kayıt yaptırmak şartıyla) istedikleri kadar çalışmaya katılabiliyorlar.

Derse gelecek küçüklerin yanlarında (çalıştığına emin olduğunuz) laptop bilgisayarlarını (ve şarj kablolarını) getirmeleri yeterli. 6 yaş ve üzerindeki meraklı bütün çocuk ve gençlere açık CoderDojo’ya, 12 yaştan küçüklerin yanlarında bir büyük ile gelmeleri gerekiyor. CoderDojo bir çalışma ortamı olduğundan, velilerin çocukları bırakıp alırken sessizliği korumalarını rica ediyoruz. 

Derslere katılım 10 kişi ile sınırlı olduğundan, derse gelemeyecek küçüklerin kayıtlarını silmenizi veya bize haber vermenizi rica ederiz.

Aklınıza gelebilecek diğer sorular için, öncelikle, Facebook’taki bütün notlarımızı okumanızı önemle tavsiye ediyoruz.

https://www.facebook.com/coderdojoturkiye/notes

CoderDojo ilginizi çekiyorsa, bizi Facebook’ta takip ederek, her atölye çalışması ile ilgili duyuruları izleyebilirsiniz. Diğer bilgileri şu adreslerden alabilirsiniz:

http://stage-co.com/coderdojo-turkiye

www.coderdojoturkiye.com

www.facebook.com/coderdojoturkiye

Eğer sorularınızı bu açıklamada yahut notlarda bulamadıysanız aşağıdaki iletişim kanallarını da kullanabilirsiniz;

E-posta: makerlab@atolyeistanbul.co
Telefon: 05063119108 

26 April 2016 Tuesday 18:00

ATÖLYE İstanbul, Tarihi Bomonti Bira Fabrikası, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
ATÖLYE info@atolye.io 2122966522

ATÖLYE is an interaction and creativity platform located in bomontiada, the Historical Bomonti Beer Factory. As the ATÖLYE team, the transdisciplinary design and innovation studio behind the ATÖLYE project, we've been relentlessly working on curating a community of designers, technologists, social scientists and innovative startups to collaborate on interdisciplinary projects that can create long term value. This community is at the heart of what ATÖLYE stands for. Both individual and corporate members go through a rigorous application process. Every discipline has a quota to balance the representation of different perspectives as well as to maintain a unique chemistry.