,
21 April 2016 - Thursday

Kadınlar Suaresi (: "Erkeklerle İletişim Mümkün!"

İstanbul
Kadınlar Suaresi (: "Erkeklerle İletişim Mümkün!"

Event Details

Bir çok kadın hayatının beyaz atlı prensini arar ve bulur. Sonra mı? Sonrasında o dünya iyisi adamın birden çocuklaştığını, otoriterleştiğini ya da umursamaz tavırlara girdiğini görürüz. Aldatılırız. Kendimizi eskiden olduğu gibi prenses gibi hissetmeyiz. Yanımızda asker arkadaşıymışız gibi davranmaya başlar. Başka bir erkekle başka bir ilişki yaşandığında da benzerlerinin olacağını bilir karamsarlığa kapılırız. Hatta bazen kendimizde kusur aramaya başladığımız bile olur.

Bu atölye çalışmasında erkekler neden böyle sorusundan yola çıkıp erkek dünyasını anlarken diğer yandan da ilişki içindeyken pek kafa yormayıp gözden kaçırdığımız önemli noktalara dair farkındalıklar kazanacağız.

Bu oturuma sadece kadın katılımcılar kabul edilecektir. Konuşmacımız ise bir erkek. Özgürce Erkek ve Kadın dünyasını sorgulama ve tartışma fırsatı bulabileceğiz."

21 April 2016 Thursday 19:30

ayrıntı akademi, Saka Salim Çıkmazı No:3/2, Beyoğlu, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Mutlu Fikirler Atölyesi info@mutlufikirleratolyesi.com 5056877184

Mutlu Fikirler Atölyesi, hayallerimize ulaşmak için ihtiyacımız olanı farkedip, bunun sorumluluğunu alıp gerçekleştirmemiz için bireysel veya sistem koçluğu verir, gelişim değeri çerçevesinde eğitimler, atölyeler düzenler , ilham verici aktiviteler organize eder.