25 March 2016 - Friday

İŞ MODELİ İNOVASYONU

İstanbul, Ataşehir
İŞ MODELİ İNOVASYONU

Event Details

Dünyanın en iyi iş fikrine sahip olsanız da iyi bir iş modeliniz yoksa ticari başarıyı elde edemezsiniz. 

En iyi iş modelini kurmuş olsanız da bunu değişen dünya koşullarına göre gözden geçirip yeni fırsatlara göre güncellemiyorsanız ticari başarınızı kaybedersiniz.

Bu eğitimin amacı: Değişen koşullara ayak uydurma gereği konusunda farkındalık yaratarak harekete geçmek ve inovatif çözümler bulmak için bir metod öğretmek. 

25 March 2016 Friday 09:00

25 March 2016 Friday 17:30


Turkuaz Toplantı Salonları, Atatürk Mah. 39. Ada Meriç Cad. Turkuaz Plaza T10 Blok Kat:2 D:24, 34758 İstanbul, Ataşehir, İstanbul


View Map

Event Promoter

DEĞİŞİM MİMARI
DEĞİŞİM MİMARI

DEĞİŞİM MİMARI-İnovatif Yönetim Danışmanlığı Demet DEMİRER, Sosyolog Y.Mimar, İşletme Mentörü, Çeviklik Koçu ve Danışmanı. Temel yaşam amacı: • Mutlu Müşteri, Mutlu Çalışan ve Değer Katan İşler için çalışmak • Sürekli öğrenmek ve gelişmek İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Mimarlık Lisans ve Yüksek Lisans eğitimini tamamladıktan sonra 20 yılı aşkın süre üretim, inşaat ve gayrimenkul sektörlerinde yöneticilik görevi üstlendi, yenilikçi ve dijital dönüşüm projelerine liderlik etti, sektördeki firmalara kurumsal gelişim ve proje yönetimi danışmanlığı yaptı. 2015 yılından beri, KOSGEB girişimcisi olarak kurduğu, “DEĞİŞİM MİMARI - İnovatif Yönetim Danışmanlığı” firması bünyesinde; tekno girişimlere, KOBİ’lere ve büyük ölçekli firmalara çözüm ve insan odaklı olarak yeni ve rekabetçi fikirler geliştirip hayata geçirme konusunda Koçluk/mentorluk/ danışmanlık/ eğitmenlik yapmaktadır. Hızla değişen dünyada işletmelerin sürdürülebilir başarı için çalışma alışkanlıklarını değiştirerek iki temel başlık altında: • DEĞİŞKEN DÜNYADA ÇEVİK İŞ GELİŞTİRME • DEĞİŞKEN DÜNYADA ÇEVİK PROJE YÖNETİMİ Konularına odaklanmaları ve reflekslerini geliştirmeleri konusunda sektör ve ölçek bağımsız olarak çalışmalar yürütmektedir. Bu şekilde farklı sektörlerdeki bakış açısı ve yönetim yaklaşımlarının diğer sektörleri de geliştirmesine katkı sağlamaktadır. “İNŞAAT SEKTÖRÜNDE ÇEVİK DÖNÜŞÜM” hareketinin lideridir. Uzmanlıkları: Yenilikçi ve rekabetçi İş Modeli geliştirilmesi ve hayata geçirilmesi, çevik proje yönetimi yaklaşımı. Agile Construction kurucu lideridir. www.Conse.tech kurucu mentörüdür. Kayserili, iyi derecede İngilizce biliyor ve bir çocuk annesi.