28 March 2016 - Monday

Rüzgar Günleri'16

İstanbul
Rüzgar Günleri'16

Event Details

GÜCÜNÜ RÜZGARDAN AL !

Rüzgar Enerjisi sektöründe Türkiyenin İLK ve TEK Öğrenci Kulübü Yıldız Teknik Üniversitesi Rüzgar Enerjisi Kulübü 28-29 Mart tarihlerinde sizleri sektörün en seçkin isimleri ile buluşturmaya hazırlanıyor ! Kuruluşundan beri her yıl olduğu gibi bu yıl da düzenlenen Rüzgar Günleri beşincisi ile sizleri bekliyor olacak, etkinliğimizde kulübümüz ile ilgili bilgilendirilebilir, dilerseniz teknik ekibimiz ile görüşerek aracımız hakkında sohbet edebilirsiniz.

Hepinizi bekliyoruz !

Etkinlik Yeri: YTÜ Oditoryum (Beşiktaş Kampüsü)
Etkinlik Saati: 09.00-17.00

Etkinlik sertifikalıdır.

Dışarıdan katılım mevcuttur; fakat dışarıdan katılacak öğrencilerin 27 Mart tarihine kadar isimlerini "ruzgargunleri@gmail.com" adresine bildirmeleri rica edilir.

Sorularınızı etkinlik sayfasına veya belirtilen mail adresimize atabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için ; https://www.facebook.com/ruzgarenerjisikulubu

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

The first and only student society in industry of wind energy, YTU REK, is getting ready to bring you the big-timers of the market on 28 and 29 March! The Wind Days will be waiting for you this year the way it has been for five years since Wind Energy Society has been established. You can be informed about our society at the event. You can have a chat about our device with our technical team and share your opinions as well!

We look forward to seeing you there!

Place of the event: YTU Auditorium (Besiktas Campus)
Time: 09.00-17.00

It’s a certificate event.

Extramural participation is allowed. The students who are going to attend the event from outside of YTU are kindly asked to declare their names to "ruzgargunleri@gmail.com”.


You can ask your questions through our event page or via e-mail.

28 March 2016 Monday 10:00

29 March 2016 Tuesday 18:00


Yıldız Teknik Üniversitesi Oditoryum, YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ - 34349 Beşiktaş - İstanbu, İstanbul, Beşiktaş, İstanbul


View Map

Event Promoter

Rüzgar Günleri
Rüzgar Günleri Questions For Organizer?

Yıldız Teknik Üniversitesi Rüzgar Enerjisi Kulübü olarak Beşiktaş Yıldız Kampüsümüzde her yıl sektörün nabzını tutuyoruz. Gelişmekte olan teknolojilerden güncel yatırım mevzuatlarına kadar tüm detayların incelendiği, sektörün en büyük ikinci etkinliğine sizleri davet ediyoruz.