30 January 2016 - Saturday

Teknoloji Demo Günleri

İstanbul
Teknoloji Demo Günleri

Event Details

Amazon’un dronelar ile dağıtım yapacağı, 3D Yazıcılar ile organların üretileceği, akıllı gözlüklerin ayrılmaz parçamız olacağı ve kullanıcı deneyimini bir sonraki seviyeye ulaştıran sanal gerçeklik teknolojileri ile yeni bir çağa doğru ilerliyoruz. Bu çağa ayak uydurabilmenin yolu ise tüm bu teknolojileri yakından tanımaktan geçiyor. 3D printing house - 3Durak, son teknolojiler üzerine içerik sitesi Teknolo ve yenilikçi teknolojiler ile interaktif deneyimler tasarlayan Codemodeon'un düzenlediği Teknoloji Demo Günleri ise tam da bu amaca hizmet ediyor.  

30 Ocak Cumartesi günü Atölye İstanbul'da gerçekleştirilecek olan Teknoloji Demo Günleri'nde farklı teknolojileri tanıma ve deneyimleme şansı yakalayacaksınız. Alanında yetkin kişilerin konuşmacı olarak katılacağı etkinlikte farklı teknolojilerin kullanım alanlarından hayatımıza olan etkinlerini, geleceğimizi nasıl değiştireceğinden kendi yaşamamıza nasıl uyarlayabileceğimize uzanan geniş bir yelpaze de bilgi sahibi olacaksınız. Bunun yanında sadece dinlemekle kalmayıp,deneyip pratik yapabileceksiniz.

Teknoloji Demo Günleri 30 Ocak günü saat 11:00-15:00 arasında Atölye İstanbul'da gerçekleştirilecek. 

Etklinlikte yer alacak teknolojiler ve konuşmacılar:

Levent Aşkan - Sizden Biri

-       Google Glass                  

-       Runtastic Orbit

-       Google Cardboard

-       Flying Fingers

-       Skeye Nano Drone

Ali Can Erk - Kurucu Ortak @ 3Durak

-       Zaxe 3D Yazıcı            

-       Structure Sensor 3D Scanner

-       3Doodler 

-       Leap Motion 

Engin Yağız Hatay - Kurucu Ortak @Codemodeon

-       Oculus Rift DK2                

-       Samsung Gear VR           

-       Sphero 

Not: Sürpriz 3D Yazıcı baskısı hediyesi. 

Katılım 25 kişi ile sınırlıdır, 5 kişiden az katılım olması durumunda etkinlik bir başka tarihe ertelenecektir. 

Yer: Atölye İstanbul

30 January 2016 Saturday 11:00

30 January 2016 Saturday 15:00


Atolye Istanbul Bomonti, Atölye İstanbul, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
3Durak Questions For Organizer?

3Durak, 3 boyutlu modele sahip ve bunu somut hale dönüştürmek isteyen kişiler için modellerinin 3D Baskısını kaliteli ve hızlı şekilde elde edebilecekleri bir 3D Printing House’dir. Burada segmentinin en iyi 3D Yazıcılarını inceleyebilir, farklı makinaları test edebilir ve eğitimlere katılarak 3D Yazıcı teknolojisi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun yanında 3D Tarayıcılar ve dronelar gibi farklı teknolojileri de deneyimleyibilirsiniz. 3Durak is a 3D Printing House where people are able to transform their existing 3D designs/models into tangible 3D printed objects with very high speed and advanced quality. Here you can investigate and physically experience the best 3D printers of its own segment, test different printer models by yourself as well as you can take part in the workshops or trainings to get most updated advancements in 3D printing technology. Furthermore, you can explore and experience variety of game changing technologies such like 3D scanners and drones Adres: Çırağan Cad. No:47 Beşiktaş / İstanbul Tel: 0212 381 59 50 İletişim: alican@3durak.com