09 January 2016 - Saturday

Genel 3D Yazıcı & Tarayıcı Eğitimi IV

İstanbul
Genel 3D Yazıcı & Tarayıcı Eğitimi IV

Event Details

Üretim fabrikalardan evlere taşınıyor. Bu ise 3. Endüstriyel Devrim olarak adlandırılıyor.

3D Yazıcıların başrol oynadığı bu akımda 3 boyutlu modellerinizi tasalayıp dijital fabrikasyon araçlarını kullanarak fikrinizi somut hale geçirmek artık çok kolay. Sizde üçüncü endüstriyel devrimin izleyicisi değil bir oyuncusunu olmak istiyorsanız, buyurun eğitimimize katılın.

Üretime yönelik bir modelleme programı ile tanışmak ve tasarım kriterleri hakkında fikir sahibi olmak, 3D yazıcıların nasıl kullanıldığını, neler ürettiğini ve geleceğimizi nasıl değiştireceğini anlamak için bu eğitime katılabilir, siz de 3D yazıcıları kendi hayatınıza ve sektörünüze uyarlayarak üretmeyi öğrenebilirsiniz.

Eğitim Akışı

-       3D Yazıcı Teknolojileri

-       3D Yazıcı Kullanım Alanları

-       Malzeme Teknolojisi

-       Rhinoceros 5 ile 3 Boyutlu Modellemeye Giriş

Pizza Molası : ) 

-       3D Baskıya Uygun Tasarım Kriterleri

-       Üretime Yönelik Modellerin Oluşturulması

-       Modellerin Kişiselleştirilmesi ve Üretime Hazırlanması

-       Tasarım Onarım Programları

-       Dilimleyici Programları ve Ayarları

-       3D Tarayıcılar

-       3D Tarayıcı Teknolojileri

-       3D Tarama Demosu 

 

Eğitime katılanlara kendi modellerini üretmek üzere 50 TL'lik 3D baskı hediye edilmektedir.

Yer: DKY ON

Adres: Büyükdere Caddesi Plaza 195 Levent İstanbul 

Not: Eğitim katılım sertifikalıdır. Dizüstü bilgisayarlarınızı Rhinoceros 5 ücretsiz sürümünü http://www.rhino3d.com/download adresinden yükleyerek yanınızda getirmeniz rica olunur.

Önceki Eğitimlerden Yorumlar

-  " Gayet başarılı. Workshop sonunda katılanların kendi objesini tasarlayıp yazdırabilmesi de iyi." Alper Küçükoğlu

-  " Eğitimi gayet yeterli ve faydalı buldum sunumlar bizimle mail yoluyla paylaşılır ve ara ara yenilikler hakkında bilgilendirme yapılırsa faydalı olacağını düşünüyorum." Burak Can Eroğlu


09 January 2016 Saturday 10:00

09 January 2016 Saturday 15:00


DKY ON, Büyükdere Caddesi Plaza 195 Levent İstanbul , Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
3Durak Questions For Organizer?

3Durak, 3 boyutlu modele sahip ve bunu somut hale dönüştürmek isteyen kişiler için modellerinin 3D Baskısını kaliteli ve hızlı şekilde elde edebilecekleri bir 3D Printing House’dir. Burada segmentinin en iyi 3D Yazıcılarını inceleyebilir, farklı makinaları test edebilir ve eğitimlere katılarak 3D Yazıcı teknolojisi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun yanında 3D Tarayıcılar ve dronelar gibi farklı teknolojileri de deneyimleyibilirsiniz. 3Durak is a 3D Printing House where people are able to transform their existing 3D designs/models into tangible 3D printed objects with very high speed and advanced quality. Here you can investigate and physically experience the best 3D printers of its own segment, test different printer models by yourself as well as you can take part in the workshops or trainings to get most updated advancements in 3D printing technology. Furthermore, you can explore and experience variety of game changing technologies such like 3D scanners and drones Adres: Çırağan Cad. No:47 Beşiktaş / İstanbul Tel: 0212 381 59 50 İletişim: alican@3durak.com