04 December 2015 - Friday

8.Bilişim Teknolojileri Zirvesi

İstanbul, Şişli
8.Bilişim Teknolojileri Zirvesi

Event Details

Teknoloji gurularının heyecanla beklediği Bilişim Teknolojileri Zirvesi (BTZ) 4-5 Aralık tarihlerinde İTÜ Maçka Yerleşkesi’nde düzenlenecek.


8.Bilişim Teknolojileri Zirvesi (BTZ) için geri sayım başladı. Sektörün en prestijli etkinlikleri arasında yer alan BTZ, 4-5 Aralık tarihinde İTÜ Maçka Kampüsü’nde düzenlenecek. İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen etkinlik 4 ana bölümden oluşuyor : Oturumlar, Bilişim Teknolojileri Alanı (BT Alanı), Dijifikir ve İşletme Mühendisliği Kulübü Sosyal Medya Ödül Töreni.

Zirvedeki Oturumlarda, aralarında Aslanoba Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Aslanoba, Lidyana kurucu ve CEO'su Hakan Baş, Endeavor Yönetim Kurulu Üyesi Alp Saul, Inveon Kurucu Ortağı ve CEO’su Yomi Kastro, HotelRunner Kurucu ve CFO’su Ali Beklen, Netmarble Avrupa, Ortadoğu ve Afrika CEO'su Barış Özistek gibi çok sayıda yetkin konuşmacı yer alacak. 

BT Alanı, bilişim sektörünün farklı alanlarında faaliyet gösteren kuruluşları tek bir organizasyonda buluşturmasının yanında, girişimcilerin gereksinim duyduğu networking için uygun bir ortam sağlamaktadır. Bunun yanında firma ürünlerinin, kampanyaların doğrudan kullanıcıya ulaştırılmasını ve geri bildirim alınmasını da mümkün kılmaktadır. Katılımcılar, BT Alanı’nda bilişim dünyasındaki son gelişmelerden haberdar olacakları gibi yeni teknolojileri de deneme imkânı bulacaktır.

BTZ 2010’da Türkiye’de bir ilk olarak gerçekleştirilmeye başlanan İşletme Mühendisliği Kulübü Sosyal Medya Ödülleri, ülke çapında büyük bir ses getirmektedir. Her yıl olduğu gibi BTZ 2015’te de sosyal medyayı en iyi şekilde kullanan sanat, spor ve iş dünyasından ünlü isimlerin yanı sıra en etkili sosyal medya markaları, sosyal medyayı en başarılı kullanan resmi kurum, sivil toplum örgütü halk oylaması sonucunda belirlenerek 5 Aralık akşamı düzenlenecek törende ödüllendirilecektir. Geçtiğimiz yıllarda ödül alan isimlerden bazıları; Demet Akalın, Hayko Cepkin, Serenay Sarıkaya, Muharrem İnce, Model, Buse Terim, Fettah Can, Ezgi Mola, Ahmet Kural, Can Dündar, Ahmet Mümtaz Taylan, Sinan Güler, Erdil Yaşaroğlu, Ceyhun Yılmaz, Naz Aydemir, Batesmotelpro, Ahmet Hakan Coşkun, Rahşan Gülşan ve daha birçok değerli isim, marka ve kampanya.
Sosyal Medya Ödülleri halk oylaması 29 Kasım'a kadar devam edecektir! 
Oy vermek için: http://sosyalmedyaodulleri.com/?ref=fb


8.Bilişim Teknolojileri Zirvesi'nde ikincisi gerçekleştirilecek olan Dijifikir, genç girişimcileri yatırımcılarla buluşturarak hayallerinizi gerçeğe dönüştürme şansı sağlayacak. Yarışmaya katılmak için hiçbir şart yok! Öğrenci olmanız ya da olmamanız fark etmez, gerçekleşmesini istediğiniz bir E-İş fikrinizin olması yeterli. Son başvuru tarihi 27 Kasım olan DijiFikir’e başvurunuzu www.dijifikir.org üzerinden yapabilirsiniz. 

*İstanbul dışından katılım gösterecekler için 3 gün + 2 gece BTZ paketi 100 TL'dir. Ayrıntılı bilgi için: 0530 414 4380

Zirveye kayıt için www.btz.org.tr adresini ziyaret edebilir ve online olarak kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve sorularınız için; [email protected]

04 December 2015 Friday 10:00

05 December 2015 Saturday 20:30


İTÜ Maçka Yerleşkesi, Süleyman Seba Caddesi İTÜ Yabancı Diller Yüksek Okulu Maçka/İstanbul, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter