21 November 2015 - Saturday

Management Study with Executives '15 + Boğaziçi İş Dünyası Ödülleri

İstanbul, Beşiktaş
Management Study with Executives '15 + Boğaziçi İş Dünyası Ödülleri

Event Details

Nasıl yönetici olacağım sorusuna cevap bulmaya hazır mısın?

Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü olarak bu sene 5.sini düzenleyeceğimiz Management Study with Executives 21 - 22 Kasım'da !

Learn and Lead on the Shore of Bosphorus sloganıyla yola çıkan MSE’ye 2 gün boyunca katılmak, sektörünü belirlemek ve orada yükselme yolundaki tüm sorularına cevap olacak.

Organizasyon boyunca yapılacak olan mülakat simülasyonları ve vaka çalışmalarıyla, kendini 2 gün boyunca kurumsal hayatta gibi hissedeceksin! Türkiye’nin dört bir yanından gelen öğrenciler, organizasyona Mercedes-Benz, Henkel, E.C.A. Arçelik Group'tan katılan tüm konuşmacı ve üst düzey yöneticilerle konuşma fırsatı bularak aklındaki sorulara bire birkonuşarak cevap bulurken deneyimlerini birinci ağızdan dinleme fırsatı bulacaklar.

MSE'nin 1. gününün akşamı Boğaziçi İş Dünyası Ödülleri gerçekleşecek. Bu özel gecede 2015 yılının, alanlarında en başarılı iş insanları bizlerle birlikte olacak.

Geçmiş yıllarda elde ettiğimiz harika deneyimlerle bu sene de Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü olarak sizleri bu üst düzey organizasyonumuza bekliyoruz.

(Organizasyonumuz Sertifikalıdır.)

-------------------------------------------------------------------------------

Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü ve Management Study with Executives hakkında detaylı bilgiyi ve son gelişmeleri

www.enso.boun.edu.tr
www.facebook.com/BUENSO
www.twitter.com/BUENSO
www.instagram.com/engineeringsociety

Boğaziçi Üniversitesi Güney ve Kuzey Kampüs'teki Management Study with Executives kayıt masalarından ve ENSO kulüp odasından elde edebilirsiniz.

------------------------------------------------------------------------------
Mühendislik Kulübü Telefon Numarası: 0 (212) 257 57 73

21 November 2015 Saturday 10:00

22 November 2015 Sunday 17:00


Boğaziçi Üniversitesi Uçaksavar Kampüsü, Boğaziçi Üniversitesi Uçaksavar Kampüsü, Beşiktaş, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
ENSO

1914 yılında Robert Kolej Mühendis Mektebi Talebe Cemiyeti (RKMMTC) olarak kurulan ve 1989 yılında bugünkü ismine kavuşan, Türkiye'nin ilk öğrenci kulübü. Türkiye’nin en eski ve en köklü öğrenci kulübü unvanını elinde tutan kulübümüz, bu sene 109. Yılını kutlamanın haklı gurunu ve mutluluğunu yaşamaktadır. 1914 yılından beri üyelerine her zaman sihirli bir ortam sağlayan ailemiz; sizlere sıcacık dostlukları, üniversitede geçirebileceğiniz en verimli ve en eğlenceli zamanları sunuyor!