,
10 August 2015 - Monday

DB KARİYER OKULU AĞUSTOS

İstanbul
DB KARİYER OKULU AĞUSTOS

Event Details

DB KARİYER OKULU ÜNIVERSİTE MEZUNLARINI YA DA YENI BİR İŞE BAŞVURACAKLARI EN KISA SÜREDE MÜLAKATLARA VE DAHA SONRAKI AŞAMALARDA İŞ DÜNYASININ ÇETREFİLLİ YOLLARINA HAZIRLAMAK IÇIN YARATILMIŞ BİR SERTİFİKA PROGRAMIDIR.

Üniversiteden yeni mezun olan gençleri "İş Hayatına Hazırlamak" amacı ile gerçekleştirilen DB Kariyer Okulu 5 günlük eğitim programını kapsamaktadır. Bu programın amacı mutlu ve başarılı bir çalışan olma yolunda iş arayışlarını başlatan gençlerin bu süreci doğru yönetebilmeleri adına onlara destek vermektir.

Konusunda uzman, iş hayatı tecrübesini eğitimci kariyeri ile birleştirmiş, sektörün önde gelen kurumlarının çalışanlarına yetişkin eğitimi veren eğitmenlerin yer aldığı program 2 bölümden oluşuyor.

ANA MODÜL

1- KENDİNİ TANIMAK VE İLETİŞİM (iki gün)

2- KİŞİSEL İMAJ VE PROFESYONELLİK  (tek gün)

3- SINAVDAN MÜLAKATA  (tek gün)

4- SOSYAL MEDYA   (tek gün)

GELİŞİM MODÜLÜ

Tecrübe Paylaşımı  (8 Eylül)

Masterpiece ile Resim Workshop  (9 Eylül) 

Mountrain Academy ile Açık Hava Eğitimi   (10-11 Eylül)

10 August 2015 Monday 09:00

DB POSITIVE, Görüntü Sokak No:9/3, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

DB Positive
DB Positive info@dbpositive.com

25 kişilik kadro ile devam ediyor. Kuruluşumuz olan Haziran 2010’dan itibaren gerçekleştirdiğimiz eğitimlere 100 den fazla firma, 5000 in üzerinde katılımcı iştirak etti ve bununla beraber 10 özel proje ürettik. Şimdi sektörde bir ilke daha imza atıyor ve sizi DB Conference 2015 markamız ile düzenlediğimiz Pozitif Yaşam ve Algı Yönetimi konferansına bekliyoruz.