29 August 2015 - Saturday

Sandival 2. Gün

İzmir, Çeşme
Sandival 2. Gün

Event Details

Ağustos sıcağının serinletici Alaçatı rüzgarı ve tertemiz Ege Denizi’nin arındırıcılığıyla birleştiği noktada, 28-29-30 Ağustos tarihlerinde Çeşme’de gerçekleştirilecek olan Sandival, yaza ideal finali sunuyor.

Gün ve gece boyunca müziğiyle ferahlatan çok sayıda yerli ve yabancı ismin performans sergileyeceği sahnelere ek olarak denizde su sporları, kumda alternatif aktiviteler, damakta lezzetli kokteyllerle Sandival’in her anı dolu dolu geçecek.

Detaylar çok yakında...29 August 2015 Saturday 10:00

30 August 2015 Sunday 04:00


Kokomo Beach (ex Propaganda), Alaçatı Propaganda , Çeşme, İzmir


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Sandival

Sandival, Gezi Makinesi ve Unitravel’ın bir araya gelerek ortaya çıkardığı yeni bir yaz festivalidir. Doğal güzelliği ve festivale uygun kurulumu ile eski Propaganda yeni Kokomo Beach, Alaçatı’da bu yaz etkinliğine ev sahipliği yapacak. Ağustos sıcağının serinletici Alaçatı rüzgarı ve tertemiz Ege Denizi’nin arındırıcılığıyla birleştiği noktada, 28-29-30 Ağustos tarihlerinde Çeşme’de gerçekleştirilecek olan Sandival, yaza ideal finali sunuyor. Gün ve gece boyunca müziğiyle ferahlatan çok sayıda yerli ve yabancı ismin performans sergileyeceği sahnelere ek olarak denizde su sporları, kumda alternatif aktiviteler, damakta lezzetli kokteyllerle Sandival’in her anı dolu dolu geçecek. Müzik 12.00-17.00 arasında düşük tonlarda başlarken, 17.00’den sonra ritm artmaya başlayacak, Alaçatı’da dans sabaha kadar sürecek.