04 July 2015 - Saturday

Gelecek Atölyesi

İstanbul, Zeytinburnu
Gelecek Atölyesi

Event Details

Atölye

Temelinde fütüristik düşünmenin olduğu bu atölye spontane yaratıcılığı kullanarak farklılaşmak üzerine kuruldu. Yaratıcılığı kullanarak iş yapışta farklılaşmanın önemli olduğu çağımızda bazı özelliklerimizi ortaya çıkarmamız gerekir. Dünyadaki bilinen tüm sistemler geçerliliğini kaybetmişken yeni dünya düzenine yeni parçalar getirmek için Gelecek Atölyeleri bir başlangıç noktası olacaktır. Projede fiziksel alanda çalışma yanında online atölyeler de düzenlenecektir.İş yapışta farklılaşmanın ilk adımını atmak için yönlendirmeler üzerine tasarladığımız Gelecek Atölyesi beş farklı noktayı dikkate aldı.

1. Değişim isteği

Kimseyi değiştiremezsiniz ama değişim isteği yaratabilirsiniz. Biz de kimseyi değiştirmeye söz vermiyoruz ama uyarmalıyız ki şiddetli bir değişim isteği girdabına kapılacaksınız.

2.Reaktif değil Proaktif hareket başlasın!

Şirketlerimiz, kurumlarımız, derneklerimiz kısaca yaşadığımız toplum bizden proaktif olmamızı bekliyor. Hadi o zaman!

3.Kimleri tanıyorsun!

Kendimizi ve çevremizdeki insanları tanımak çok önemlidir. Bu kadar mesafeli olmayın, biz insanlar birbirimiz üzerinde yarattığımız çağrışımlarla varız. Her biriniz çok değerlisiniz, tanınmaya ve kendiniz anlatmaya ihtiyacınız var.

4.Sınırsız düşün-me!

Seçim her zaman sizindir, bunun farkında olun..Tüm duvarları, çitleri, görünmez camları kaldırın! Bir zaman için her şeyi yapabileceğinizi düşünün ve gelsin yenilikler..

5.Spontane yaratıcılık!

Acil ve ani durumlarda muhteşem ürünler, fikirler, işler çıkarırız. Atölyemizde bu sebeple sınırlarınızı zorlayacağız. Anlık yaratıcılığınızdan faydalanmanızı sağlayacağız.

http://www.gelecekatolyesi.net/ 

04 July 2015 Saturday 10:00

04 July 2015 Saturday 16:00


Karakaş Yapı DIY Store, Seyitnizam Mah. Demirciler Sitesi 1.Yol No:14 Zeytinburnu, Zeytinburnu, İstanbul


View Map

Event Promoter