22 June 2015 - Monday

Girişimciler için Finansal Yönetim

İstanbul, Sarıyer
Girişimciler için Finansal Yönetim

Event Details

Girişimcilerin olması gerektiğinden daha az önemsedikleri konuların başında finansal analizler gelir. Her ne kadar yeni girişimler yüksek bulanıklık ve yüksek risk barındıran projeler de olsa, doğru yapılan finansal yönetim girişimciler için en kritik konulardan birisidir. Girişimcilerin kendilerini farklı finansal senaryolarda farklı pozisyonlar almaya hazırlayabilmeleri, onları başarıya taşıyacak kritik konulardan birisi olacaktır.

Siz de bu konuda daha fazla bilgi sahibi olmak isteseniz, 22 Haziran Pazartesi günü saat 18.20’de İTÜ ARI Teknokent ARI 3 Binası İTÜ Çekirdek konferans salonunda BIC ANGEL kurucu ortaklarından Joachim Behrendt’in “Girişimciler için Finansal Yönetim / Entrepreneurship as a Profession” hakkındaki seminerimize katılabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için; www.itucekirdek.com/kahvebahane 

22 June 2015 Monday 18:20

22 June 2015 Monday 20:00


İTÜ Çekirdek Konferans Salonu, İTÜ Maslak Kampüsü ARI3 Teknokent Binası, Istanbul, Sarıyer, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
İTÜ ÇEKİRDEK

İTÜ ve İTÜ ARI Teknokent tarafından 2012 yılında kurulan İTÜ Çekirdek; bugüne dek 4000+ girişime ve 9500+ girişimciye destek olmuştur. Finansal teknolojilerden, sağlık teknolojilerine, arttırılmış gerçeklik uygulamalarından donanım projelerine kadar birçok farklı alanda projeye destek olan İTÜ Çekirdek 60’ı aşkın paydaşıyla; girişimcileri, şirketleri, melek yatırımcıları ve profesyonelleri bir araya getiren geniş bir girişimcilik platformudur. Bugüne kadar İTÜ Çekirdek girişimleri 150 milyon dolar üzerinde yatırım almışlardır ve 9000 kişiden fazla istihdam yaratmışlardır. Toplam ciroları ise 1.4 milyar TL'yi geçmiştir. Belli dönemlerde sürecine dahil ettiği girişimlere ön kuluçka ve hızlandırma programı kapsamında 7 haftalık girişimcilik eğitimi, geniş mentor ağından faydalanma hakkı, açık ofis kullanımı, Fikri Sinai Mülkiyet Hakları desteği, Ar-Ge destek fonu, atölye gibi birçok haktan yararlanma fırsatı sunmaktadır. Dünyadaki lider üniversitelerin girişimcilik kuluçka merkezlerini karşılaştıran ve sıralayan uluslararası UBI Global endeksi tarafından İTÜ Çekirdek, dünyanın ise en iyi kuluçka merkezi seçilmiştir. İTÜ ve İTÜ ARI Teknokent tarafından 2012 yılında kurulan ve İTÜNOVA TTO'nun da gücünü arkasına alan İTÜ Çekirdek; bugüne dek 1010 girişime ve 2790 girişimciye destek olmuştur. Finansal teknolojilerden, sağlık teknolojilerine, arttırılmış gerçeklik uygulamalarından donanım projelerine kadar birçok farklı alanda projeye destek olan İTÜ Çekirdek 40'ı aşkın paydaşıyla; girişimcileri, şirketleri, melek yatırımcıları ve profesyonelleri bir araya getiren geniş bir girişimcilik platformudur.