27 June 2015 - Saturday

Çocuklar için Ahşap Tasarım Atölyesi

İstanbul, Beyoğlu
Çocuklar için Ahşap Tasarım Atölyesi

Event Details

Çocuklar için Ahşap Tasarım Atölyesi

ATÖLYE İstanbul 8-13 yaş arasındaki genç tasarımcılara kapılarını açıyor. Geleceğin inovatif zihinlerinin sınır tanımayan yaratıcılıkları malzeme ve teknik bilgi ile buluşturuyor.

Katılımcıların masif ahşaptan kendi kollu topaçlarını yapacakları etkinlik ahşap tasarımına giriş seviyesinde olup, üreterek öğrenme deneyimini amaçlıyor.  Katılımcılar yaş aralıklarına uygun olarak üretilmiş aletlerle tornalama ve dekupe kesme yöntemlerini öğreterek yaratıcılıklarını somutlaştırma imkanı bulacaklar.

Genç tasarımcılar kendi yaratıcılıkları doğrultusunda özgürce süsleyebilecekleri kollu topaçları eğitmen eşliğinde tamamlayarak döndürmeye hazır hale getirecekler. Ahşaba, tasarıma ve oyuncağa ilgilisi olan herkesi bekliyoruz!

Eğitmen Yunus Çiçek İstanbul Üniversitesi Özel Eğitim Bölümü Üstün Zekalılar Öğretmenliğinden mezun olduktan sonra Üstün Zekalılar Enstitüsü’nde Üstün Potansiyelli Çocuklar programlarına, ve ondan fazla sertifika programına katılarak alanında uzmanlığını arttırdı. Yaratıcı eğitim ve liderlik konusundaki bilgilerini, ahşaba olan ilgisi ile birleştirerek, çocuklara yeni bir eğitim tecrübesi imkanı sağlıyor.

 

Etkinlik 11:00-13:00 ve 14:00-16:00 olmak üzere iki grup olarak gerçekleştirilecektir.

Katılım her grup için 10 kişiyle sınırlıdır.

Katılım ücreti 35 TL’dir ve tüm malzemeler fiyata dahildir.

Katılımcılar reşit olmadığından ATÖLYE İstanbul tarafından hazırlanmış olan workshop güvenlik belgesinin velileri tarafından imzalanması gerekmektedir.

27 June 2015 Saturday 11:00

27 June 2015 Saturday 16:00


ATÖLYE Beta Mekan, Firuzağa Mh., İstanbul, Turkey, Beyoğlu, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
ATÖLYE

ATÖLYE is an interaction and creativity platform located in bomontiada, the Historical Bomonti Beer Factory. As the ATÖLYE team, the transdisciplinary design and innovation studio behind the ATÖLYE project, we've been relentlessly working on curating a community of designers, technologists, social scientists and innovative startups to collaborate on interdisciplinary projects that can create long term value. This community is at the heart of what ATÖLYE stands for. Both individual and corporate members go through a rigorous application process. Every discipline has a quota to balance the representation of different perspectives as well as to maintain a unique chemistry.