11 July 2015 - Saturday

AVM Yönetimi Eğitimi

İstanbul, Şişli
AVM Yönetimi Eğitimi

Event Details

AVM Yönetimi eğitiminde, Perkande sektörünün yeni başat faktörü olan AVM’lerin etkin ve karlı nasıl yönetilebileceği sektörün duayen profesyoneli Dr.M.Vahit İpekçi tarafından katılımcılara öğretilmektedir.

Temel teorinin ötesinde yılların deneyiminin paylaşıldığı bu eğitimde AVM yönetiminde yer alan ve almak isteyen yönetici ve yönetici adayları kiralama stratejilerinden tesis yönetimine, organizasyon yönetiminden AVM pazarlamaya tüm konular hakkında anahtar bilgilerle donanacaklardır.

Eğitimde AVM sektöründe halen yönetici olan, yönetici olmak isteyen, kiralama şirketlerinde çalışan veya çalışmak isteyen yönetici ve yönetici adayları kariyerlerine katma değer katacaklardır.

 

Eğitim İçeriği;

  1.  AVM Organizasyon

  2.  Kiralama

  3.  Kiralama stratejisi

  4.  Kısa dönem kiralamalar (Kiosk, stand vs)

  5.  Tesis yönetimi (Güvenlik, Temizlik, Bakım onarım)

  6.  AVM Yenileme & Geliştirmesi

  7.  Pazarlama (Reklam, Organizasyon, PR)

  8.  Risk Yönetimi

  9.  Genel Perakende bilgisi

 

Süre: 7 Saat (7saat x 1 gün)

Gün ve Saat: Cumartesi 10:00-17:00

Yer: Okalip Toplantı Merkezi 

Tarih  : 11 Temmuz 2015  

Eğitmen: Dr.M.Vahit İpekçi

*Eğitim interaktif olduğundan katılım 20 kişi ile sınırlıdır.

Eğitim WEB Sayfası ve Detay İçerik

11 July 2015 Saturday 10:00

11 July 2015 Saturday 17:00


Okalip Toplantı Keyfi, Dr. Suphi Ezgi Sok. No: 8 Mecidiyeköy Şişli, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

Macro Retail Akademi
Macro Retail Akademi

www.MacroRetail.com Perakende, Mağazacılık ve Toptan Satış sektörlerine yönelik kurumsal ve bireysel eğitim merkezi. Perakende, Mağazacılık ve Toptan Satış sektörlerine yönelik orta ve üst yönetici ve yönetici adayı eğitimleri sunmaktayız. Kurumsal bazlı danışmanlık hizmetlerimiz bulunmaktadır. Uzmanlık dallarımız, finans, muhasebe, stratejik planlama, perakende finansı, satınalma ve merchandising, e-ticaret, satış yönetimi, satış personeli eğitimleri, mağaza yönetimi ve personel kayıp kaçak yönetimidir. Bireylere yönelik kendi dersliklerimizde oluşturduğumuz grup eğitlerine ilaveten Kurumlara yönelik özel kurumsal eğitimler vermekteyiz. Perakende Matematiği Akademik kadromuz yüksek eğitimli ve sektörde üst düzey yöneticilik yapan profesyonellerden oluşmaktadır. Eğitim ve WorkShop'larda teori ağırlığı %50'yi geçmemekte ve özellikle sektörde uzun yıllar üst düzey görev almış ve almakta olan profesyonellerin bireysel deneyimlerinin aktarılamasına önem vermektedir. Sektörel eğitimlerin interaktif ve bellekte kalıcı olması amacıyla katılımcı sayısı minimumda tutulmakta, butik tarzda hizmet sunulmaktadır. Haziran 2014'de Macro Retail Akademi Istanbul Arel Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (Arelsem) ile işbirliğine gitmiş ve tüm eğitimlerini Arelsem şemsiyesi altında toplamıştır. Ortak gerçekleştirilen eğitimlerde katılımcılar katıllım belgesi almakta, dilerlerse sınava girerek program içeriği ve sınav sonucunu gösterir Transcript ve Başarı sertifikası almaya hak kazanırlar.