12 June 2015 - Friday

Void Presents Vintage Culture @Kloster

İstanbul, Beyoğlu
Void Presents Vintage Culture @Kloster

Event Details

Vintage Culture Şehrimize Geliyor !

Lukas Ruiz, kanında akan Brezilya'nın seksi dans notalarını retro Synthpop ve modern Deep House / Nu-Disco ile harmanlayarak eşine az rastlanır müziğini dünyaya getirdiği gün doğdu Vintage Culture.

80'ler ve 90'ların müziğinden ilham alan Vintage Culture bugüne dek, Teenage Mutants, Betoko, Kolombo, Amine Edge & DANCE, Danny Daze, Thomaz Krauze, Gabe, Saccao,Adriatique ve daha bir çok isim ile müzik yapma şansına erişmiş olanlardan.

Şimdi de Haziran'ı iple çekmemizin en kıymetli sebeplerinden biri! Sınırlar üstü dinleyici kitlelerine ulaşmış bu müzik adamı ile kadehlerimizi çınlatmak için sabırsızlanıyoruz.

Vintage Culture'ın şehrimize geleceğini işiten herkese,

12 Haziran gecesi dans etmek isteyenlerin sayısı evde oturmak isteyenlerin sayısını geçti ve Vintage Culture etkinliği için daha büyük bir dans pistine ihtiyaç doğdu.

Buluşmanın yeni adresi KLOSTER olarak güncellenmiştir.

Void, güzel müziğin peşinde giden herkese heyecanla sunar!---------- EN ----------

Brazilian producer Lukas Ruiz has dedicated himself to creating a unique brand of Nu-Disco that focuses on blending the sounds of retro synthpop with the innovative feels of the modern Deep House/Nu-Disco scene.

Growing up Lukas fell in love with the sounds of Depeche Mode and Kraftwerk and found inspiration in the music of the 80's and 90's; he began combining elements of these styles with the sexy feel of the Brazilian Dance scene and he became Vintage Culture.

The beginning of 2013 marked the birth of this project and has since garnered support from some of Deep House's leading players such as Teenage Mutants, Betoko, Kolombo, Amine Edge & DANCE, Danny Daze, Thomaz Krauze, Gabe, Saccao,Adriatique and more!

Event Page;

https://www.facebook.com/events/1558682637728999/


Soundcloud;

https://soundcloud.com/
vintageculturemusic

Beatport;

https://pro.beatport.com/
artist/vintage-culture/335498

Twitter;

https://twitter.com/lukasruiz

Facebook;

https://www.facebook.com/vintageculturemusic

Facebook Void

https://www.facebook.com/void15


Kloster

https://www.facebook.com/klosteristanbul


22.00 - 05.00

12 June 2015 Friday 22:00

13 June 2015 Saturday 05:00


Kloster, Hüseyin Ağa Mah. Kamer Hatun Cad. No:10 Beyoğlu, Beyoğlu, İstanbul


View Map

Event Promoter