14 May 2015 - Thursday

Ruh, Beden, Zihin Dengesi ile Zayıflatan Doğa Tatili

İstanbul, Beykoz
Ruh, Beden, Zihin Dengesi ile Zayıflatan Doğa Tatili

Event Details

Ruh, Beden, Zihin Dengesi ile Zayıflatan Doğa Tatili   15-19 MAYIS 2015  (4 GECE 5 GÜN)

TRANSFORMAL, HOLİSTİK ve MENTALİST EKOLDEN ÜÇ UZMAN İLE İLK KEZ BÜTÜNSEL ŞİFA, KİLO KONTROLÜ, DUYGUSAL, ZİHİNSEL, FİZİKSEL ve RUHSAL DETOKS

NEDİR?

Her insanın bazen veya genelde yaşadığı benzer deneyimler olmuştur… Ani kilo almak, spor ve diyete rağmen kilo verememe sendromu, psikolojik zorluklarla verilen kiloların kısa sürede üstelik daha fazlasıyla geri alınması, yaza girerken kıyafetlerin içine rahat girmek isteği, kilo nedeniyle duyulan içsel rahatsızlık, nefes alamama ve rahat hareket edememe sıkıntısı gibi çok sayıda olumsuz etki yaratan duygusal ve zihinsel işleyiş içine girdiğimiz olur.

 

Yeter artık diyerek, bu duruma çözüm üretmek, rahatlamak ve özgürleşmek için, alanında çok değerli 3 uzman ile hem bireysel hem de grup olarak çalışmalar yapacağınız bu programa katılarak kendinize çok büyük bir iyilik yapabilirsiniz.

 

Kendi kendinizi iyileştirecek, zayıflatacak ve güzelleştirecek çok etkili yöntemlerle tanışacağınız, transformal, holistik ve mentalist uygulamalı bu arınma programı ile bütünsel şifayı, duygusal, zihinsel, ruhsal ve fiziksel dengeyi ve yenilenmeyi sağlayacağınız harika bir doğa tatili ile hayal ettiğiniz bedenle yaşama hakkınızı kullanabilirsiniz.

 

UZMANLARIMIZ KİMLER?

* Adil Maviş (Psikolog & Hipnotist & Terapist & Yaşam Koçu)

İ.Cihangir Akıncı (Bio Enerji Uzmanı & Holistik Şifa Terapisti)

Saim Kılıç (Mentalist Spor Antrenörü, Egzersiz Uzmanı, Milli Takım Sporcu Analiz Danışmanı… Master Traner-Trx Suspansion Sistem… Cardio Coach

 

NEDEN? NİÇİN?

İçinde bulunduğumuz zor koşullar, çevre, kirli hava, yetersiz nitelikte su, yediğimiz besinler, düzensiz beslenme, kimyasal katkı maddeleri, dengesiz hayat akışı, gelecekle ilgili kaygılarımız, geçmişin takıntıları, stres, olumsuz etki yaratan duygu ve düşünce kalıpları vb… hepsi zamanla birikir… Eğer dönüştüremiyorsak blokajlar, hasarlar ve rahatsızlıklar başlar… insanın bütünselliği sarsıldığında ise bedenimiz, zihnimiz, duygularımız ve ruhumuz artık bütünsel sağlık sorunlarına maruz kalır, metabolizma ve bağışıklık sistemi ile ilintili çok farklı şikayetler, kilo problemleri ve mutsuzluk etkisi belirir, tıbbi yöntemlerin de bir süre sonra kalıcı sonuç vermediği durumlar oluşabilir, nihayetinde köklü bir özgüven ve motivasyon kaybı ile bu kısır döngü umutsuzluk yada öğrenilmiş çaresizlik şeklinde yaşamın geneline yansır… Hep dışta olup bitene ve dışın beklentilerine odaklanılır, kendimize ait olmayan koşulların etkilerine maruz kalınır, neticesinde küçük veya büyük yıkıntılar yaşanır…

 

“Dr.Milton Ericson’ın dediği gibi; “İnsanlar kendi bilinçaltları ile uyumu yitirdikleri için hastalanır… Dış programlama o kadar fazladır ki kendi benlikleriyle bağlantıları kopmuştur”…

 

İşte bu noktada, kamp programımız “bedenimizi, zihnimizi, duygularımızı ve ruhumuzu” bir bütün olarak ele alır, kendimize, özümüze ve iç beklentilerimize odaklanmamızı sağlar... Kilo problemi gibi görünen bir durumun arkasında aslında işleyen birçok bilinç dışı sistemin, dönüşümü, yenilenmesi, temizlenmesi ve yeniden programlanması ihtiyacı kendini gösterir. Varsa devam eden tıbbi tedavilerinizin bile, tam fayda sağlaması için, bu kısır döngüyü kırmak önemli hale gelir. Geleceğini yapılandırmak isteyen geçmişin arızalarından arınarak işe başlamalı diyerek ve programda tam da bunu hedefliyoruz.

 

Bu hedefe ulaşma yollarını sistemleştiren ADİL MAVİŞ’in geliştirdiği TRANSFORMAL ARINMA programı; doğrudan bilinçdışı zihin üzerinde etkili olan ve duygu-düşünce ve anıların dönüşümünü sağlayarak davranış değişikliği yaratan sonuç odaklı bir metodolojidir. Psikolog olması itibari ile Adil Maviş NLP, EFT, Hipnoz, Hipnoterapi, Hızlı Öğrenme, Psikokinezi, Nefes, Uyku Terapisi, Hayal Gücü-Duygu-5 Duyu-İrade Jimnastiği gibi zihin programlama ile ilgili farkındalık sağlayıcı yöntemleri ve terapi tekniklerini son derece çok etkili ve güçlü şekilde kullanır. Beraberinde, kişinin istediği ve ihtiyaç duyduğu konular için, kalıcı ve iradeli bir zihin programlama oluşturulurken, bilinç ve bilinç dışı yapının uyumu, zihin ve beden dengesi, özgüven, içsel motivasyon, beslenme ve kilo kontrolü ile ilgili dönüşüm sağlanır.

Spor Akademisi mezunu ve vücut geliştirme uzmanı olan M.SAİM KILIÇ ise;  farklı sistemlerin sentezinden oluşturduğu  MENTALİST EGZERSİZ METODU ile “pilates, yoga, meridyen terapi, Shiatsu, refleksoloji, kinesyoloji, fonksiyonel egzersiz, cardio traning, suspansiyon traning” gibi çok sayıda tekniği kapsayan,  kişilerin yapısına, anatomisine ve ihtiyacına göre hazırlayacağı, özel egzersiz paketleri ile çalışma yapar. Bu kişisel egzersiz çalışması ile öncelikle; var olan sağlık sorunlarının oluş sebepleri, geçmişten gelen duygusal blokajlar, mevcut duygular ve vücuda etkileri çözümlenir, bedene kodlanmış duygu ve zihin atıklarından arınma sağlanır. Ayrıca sağlıklı ve zinde bir bedene sahip olmayı sağlayacak kişisel spor ve egzersiz çalışmaları ile “kas-kemik-sinir-damar-omurga ve eklem” üzerindeki fiziksel blokajlar kırılır, bedende işleyen tüm sistemler dengeye, sağlıklı çalışmaya, fazlalıkların boşaltımına ve yağların yakımına programlanır. Bedene öğretilen bu yeni işleyiş sayesinde kamp süresince kendini gösterecek olan bedensel farkındalık, ödem atımı, kilo azalışı ve yağ yakımı eğilimi, kamp sonrasında da devam ettirilebilir düzeye taşınır.

ALTERNATİF TIP mezunu, BİO ENERJİ ve HOLİSTİK TERAPİ konusunda uzmanlaşmış İ.CİHANGİR AKINCI ise; kadim kültürlerin geleneksel şifa uygulamaları ile  (Altın Kristal Beden ve Nur-u Işık Enerjisi, Bio Enerji, Kundalini Reiki Enerjisi, Kozmik Enerji ve Melek Enerjileri, Shiatsu, Aura&Çakra Terapileri, Şamanik Şifa, Karma ve Geçmiş Yaşam Temizliği vb),  batının anatomi temelli alternatif tıp yöntemlerini (Access The Bars-Baş Bölgesi, Tetik Nokta Terapisi-Boyun-Bel Bölgesi, Derin Bağ Doku Terapisi, Klinik Refleksoloji ve Tıbbi Masaj Terapisi vb) bir arada kullanır. Bu modülde, ruhsal ve duygusal açıdan dönüşüm için kişiye uygun olacan teknikler uygulanır, hem fizik bedende hem enerji bedenlerde geçmişten gelen tortuların temizlenmesi, dengelenmesi, yeniden çerçevelenmesi ve pozitif enerji değişiminin yakalanması sağlanır.

 

Sağlık ve detoks için uygulanacak ÖZEL BİR MENÜ ve BİTKİ ÇAYLARI ile boşaltım ve fiziksel arınma desteklendiği gibi, HAMAM, SAUNA, SU MASAJI VE HAVUZ gibi aktiviteler ile de temizlik, bakım, pürüzsüz cilt ve güzellik etkisi güçlendirilir.

 

NE ZAMAN ve NEREDE OLACAK?

15-16-17-18-19 Mayıs 2015 (4 Gece 5 Gün)

Club Adampol

Tüm katılımcılarımızın 15 Mayıs sabahı 09:00’da Club Adampol’de toplanması gerekmektedir.

Sabah 10:00 itibari ile programa başlayacağız

 

FAYDASI NE OLACAK? VE HANGİ HEDEFLERE ULAŞILACAK?

* Kendinizi bugünkünden çok daha dinç, enerjik, sağlıklı ve mutlu hissedeceksiniz

İhtiyacınızdan fazla yemek yemeyi istemeyeceksiniz

Tatlı-tuzlu-hamurlu gıdalara zaaflarınızı daha kolay kontrol altına alacaksınız

Fazla kalori alışkanlığından kurtulacaksınız

Strese bağlı yeme düzensizliklerinizi dengelemeye başlayacaksınız

Uyku kalitenizin ve gün içi performansınızın kalitesini arttıracaksınız

Uyguladığınız yeni bir beslenme alışkanlığınız varsa çok hızlı adapte olacaksınız

Kilo kontrolünde, istikrar ve süreklilik konusunda alışkanlık geliştireceksiniz

Özgüven ve motivasyon artışı yaşacaksınız

Kilo, beden ve sağlık ile ilgili korku, kaygı ve takıntılarınızdan arınacaksınız

Ruh-Beden-Zihin dengesini sağlayacaksınız

Pozitif ve yüksek enerji ile içsel rahatlama yaşayacaksınız

Hem eğlenip hem de 5 günde ortalama 2-4 kilo verebilecek ve ödemlerinizden kurtulacaksınız

Doğa içinde nefes alıp arınırken, zihinsel berraklığı ve konsantrasyonu güçlendireceksiniz

Çakralarınız, auranız ve enerji bedenleriniz şifalanırken, geçmiş yaşam ve karma etkilerini de dönüştüreceksiniz

Yeni versiyonunuz ile yaşamınızı daha mutlu hale getireceksiniz

Bedeniniz güçlenecek ve tıbbi tedavi süreciniz varsa pozitif gelişim sağlayacaksınız

 

HANGİ YÖNTEMLER KULLANILACAK? ve NELER YAPACAĞIZ?

* Beslenme, Uyku, Stres ve Kilo İlgili Zihin Kayıtları Dönüşümü İçin Hipnotik Telkinler

* Bilinçaltı Entegrasyonu ve Hipnozla Kilo Kontrolü Zihin Programı

NLP, ETF, Hipnoterapi, Regresyon ve Nefes

Bio Enerji ve Nur-u Işık Enerjisi ile Duygusal ve Ruhsal Arınma ve Şifa Çalışması

Bireysel- Holistik Terapi, Aura ve Karma Temizliği

Transformel Meditasyon

* Bireysel  Mentalist Spor

Yoga ve Pilates Egzersizleri

Grup Sporları

Doğa Yürüyüşleri

Detoks Beslenme

Tansiyon, Şeker ve Yağ Ölçümü ile İzleme

Refleksoloji Seansı (İsteyen Katılımcılara Yapılacaktır)

KAMPA GELİRKEN NELER GETİRMEK GEREKİR?

Havlu, mayo, terlik, bornoz  (Havuz & Sauna gibi aktiviteler için)

Birkaç çift eşofman, tayt, rahat kesim t-shirt, sweatshirt, spor ayakkabı, çorap vb

Açık hava ve gece çalışmaları için şal, polar veya spor battaniyesi vb

Raket ve Raket Topu (İsteğe bağlı)

 

OTEL ve KONAKLAMA BİLGİLERİ NELERDİR?

Konaklama, Club Adampol ‘de gerçekleşecektir.

İlk Gün Odalara Giriş Saati (C/IN): 12.00  &  Son Gün Odalardan Çıkış Saati (C /OUT): 11.00’dir.

İki kişilik odalarda konaklanacaktır.

Tek kişilik odada konaklamak isteyenlerin oda farkı ödemesi gerekir.

KATILIM ÜCRETİNE NELER DAHİLDİR?

Açık & Kapalı Yüzme Havuzu Kullanımı (Havlu ve yüzme malzemeleri misafirler tarafından getirilir)

Jakuzi & Sauna & Buhar Odası (Sınırsız Kullanım)

* Masajlı Duş Ünitesi & Türk Hamamı (Sınırsız Kullanım)

* Fitness Salonu Kullanımı

* Masa Tenisi & Bilardo Kullanımı

* Futbol & Basketbol & Voleybol Sahaları Kullanımı

* Tenis Kortu Kullanımı (Raket ve tenis topu, misafirler tarafından isteğe bağlı olarak getirilir)

Uzman eğitimcilerin seminer ve seans ücretleri

2 Kez Yağ Ölçümü, Günlük Tansiyon ve Şeker Ölçümü

Kişisel Spor Seti: Egzersiz Matı, Pilates Topu, Pilates Lastiği, Atlama İpi (Hediyemizdir)

Refleksoloji Seansı (İsteyen Katılımcılara Yapılacaktır)

Sigara İçmekten Vazgeçmek İçin Bilinç Altı Telkinleri ve Hipnozla Grup Terapisi  (İsteyen Katılımcılara Yapılacaktır)

Tam pansiyon konaklamaya sabah, öğle ve akşam yemekleri

Ücrete dahildir…

 

Not1: Sadece ilk gün kahvaltı, son gün öğle yemeği isteye bağlı olarak ekstradır ve konuklara aittir

Not2: Saat 10.00 -19.30 arası aktivite bölümlerde, detoks beslenme kapsamında yer alan “çay, su, soda, meyve suyu, kuruyemiş ve meyve” servisi ücretsizdir (Diğer içilen içecekler ekstra olarak konuklara aittir)

Not3: Sağlık sebebi ile Vejetaryen beslenme engeliniz varsa, bize bildirmenizi rica ederiz.

Not4: Kamp süresinde alkollü, gazlı ve asitli içeceklerin tüketilmeyeceğini hatırlatırız.

 

KATILIM ÜCRETİ NEDİR ve ÖDEME PLANI NASILDIR?

İki Kişilik Odalarda-Kişi Başı: Nakit/Havale ile Ödemede: 1.870 TL’dir

Havale/EFT yaptığınız dekontun açıklama kısmına; katılımcının İSİM, SOYAD VE GSM bilgisinin mutlaka yazılması gerekir

Tek kişilik odada konaklamak isteyenlerin ayrıca 180 TL oda farkı ödemesi gerekir

Eğer kredi kartı ile tek çekim veya 3 taksit ile ödemek isterseniz Garanti Bonus Karta; %4 vade farkı banka komisyonu eklenir

* Başka bankaların kredi kartları için; tek çekim yapılır ancak kişinin bankası kendisine taksitlendirme önerisi sunar

Fiyatlara KDV dahil değildir, eklenir

Kayıt aşamasında; spor ve detoks programına katılabileceğinizi belirten bir doktor yazınızı veya kan-idrar-vitamin tahlillerinizin sonuç raporlarını paylaşmanız gerektiğini hatırlatırız

Ön ödeme yaparak kesin kayıt olduktan sonra “katılamayacağınız bir durum oluşur ise” 6 ay içerisinde kullanmak üzere hakkınız saklı kalacaktır ancak para iadesi yapılmaz

 

BANKA BİLGİLERİ NEDİR?

Hesap Sahibi Adı: Seyhan Horus

Garanti Bankası

Şube Kodu: 422 (Bağlarbaşı Şubesi)

Hesap Numarası: 6645833

IBAN: TR32 0006 2000 4220 0006 6458 33

 

MÜRACAAT VE BİLGİ İÇİN;

Ben Olmak Farkındalık ve Dönüşüm Platformu

GSM: 0538 500 93 17 

*E-Mail: benolmakfarkindaligi@gmail.com

14 May 2015 Thursday 09:00

19 May 2015 Tuesday 16:00


Clup Adampol & Alinda Hotel, Cumhuriyet Cad. No:23 Polonezköy Beykoz, Beykoz, İstanbul


View Map

Event Promoter