09 May 2015 - Saturday

Gush Goods ile Deri Atölyesi Vol. 2

İstanbul, Beyoğlu
Gush Goods ile Deri Atölyesi Vol. 2

Event Details

Gush Goods ile Deri Atölyesi Vol. 2 

Gush’un eğitmenliğinde ilerleyen deri atölyelerinin ikincisi 9 Mayıs’ta ATÖLYE Beta Mekan’da gerçekleşecek.

Katılımcılar kendi billfold cüzdanlarını, gözlük kılıflarını ya da kalemliklerini yapabilecek, makine kullanmadan kestikleri deriyi dikerek kendi aksesuarlarını yaratabilecekler.

GUSH goods 2011 yılında bir heykeltraş ve bir tasarımcı tarafından, kendileri için aradıkları ama bulamadıkları ürünleri tasarlarken kurulmuş bir deri tasarım atölyesidir. Tasarımlarında derinin en doğal ve en sade halini kullanan Gush goods, işçilik ve kaliteden asla ödün vermez ve tasarımlarını new vintage olarak tanımlar. Seçtiği malzemeler ve kullandığı boyalarla çevreye ve doğaya dost tasarımlar üretmeyi hedefler. Bu sebeple çanta ve aksesuarlarda yan ürün olmayan derileri kullanmaz ve derileri boyamada eco-flo boyaları tercih eder. Gush çanta ve aksesuarlar makine kullanılmaksızın elle dikilmiş, boyanmış ve kesilmiştir. Kullanılan bakır aksesuarlar da aynı özenle tek tek elle yapılmıştır. Bütün ürünler el yapımının izlerini taşır ve eşsizdir. Gush sadece ayrıcalıklı ürünler yapmıyor aynı zamanda ürünlerini yeniden tasarlıyor ve geliştiriyor. Her Gush çantanın, cüzdanın ve aksesuarın arkasında bir hikaye var...

http://gushgoods.com/ 

tüm malzemeler etkinlik biletine dahildir.

katılım 12 kişiyle sınırlıdır.

 

09 May 2015 Saturday 13:00

09 May 2015 Saturday 17:00


ATÖLYE Beta Mekan, Firuzağa Mh., İstanbul, Turkey, Beyoğlu, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
ATÖLYE

ATÖLYE is an interaction and creativity platform located in bomontiada, the Historical Bomonti Beer Factory. As the ATÖLYE team, the transdisciplinary design and innovation studio behind the ATÖLYE project, we've been relentlessly working on curating a community of designers, technologists, social scientists and innovative startups to collaborate on interdisciplinary projects that can create long term value. This community is at the heart of what ATÖLYE stands for. Both individual and corporate members go through a rigorous application process. Every discipline has a quota to balance the representation of different perspectives as well as to maintain a unique chemistry.