24 April 2015 - Friday

Festival Kombine 24 - 30 Nisan 2015 (Tüm Seanslar)

İstanbul, Beyoğlu
Festival Kombine 24 - 30 Nisan 2015 (Tüm Seanslar)

Event Details

Dağ Filmleri Festivali 10. yılında tüm festival tutkunlarına bütün festivali tek bir avantajlı biletle izleme fırsatı sunuyor.
24 - 30 Nisan 2015 tarihleri arasında, Su Dünyası, Dünyadan, Keşif Ruhu, Doğa Çevre ve İnsan, Bisiklet, Kayak, Ülkemizden temalarından toplam 48 filmi tek bir bilet alarak izleyebilirsiniz. 
Bu sayede filmleri daha ekonomik izlemenin yanı sıra, bu yıl için özel olarak hazırlanan, aşağıdaki hobi gecelerine katılabilir ve bu gecelerde sponsporlarımızca düzenlenecek olan hediye çekilişlerinde birbirinden güzel hediyelerden birini kazanabilirsiniz.
 
BİLET FİYATINA DAHİL OLANLAR :
- Tüm film seanslarına giriş hakkı
- Tüm hobi gecelerinde yapılacak çekilişlere katılma hakkı
- Tüm hobi gecelerinde indirimli ilk içecek hakkı
- National Geographic'den bir adet kitap "Ölümcül içgüdü"
- National Geographic'den bir adet belgesel film
- STEPPEN'den doğa dostu kalem
 
Unutma biletler sınırlı sayıda ve indirim 17 Nisan’a kadar geçerli !
DÜZENLENECEK HOBİ GECELERİ :
25 Nisan 2015 Cumartesi - BUFF Koşu Gecesi
26 Nisan 2015 Pazar - Gezginler Gecesi
27 Nisan 2015 P.tesi - Extreme Sporlar Gecesi
28 Nisan 2015 Salı - Bisiklet Gecesi
29 Nisan 2015 Çarşamba - Dağ ve Tırmanış Gecesi
30 Nisan 2015 Perşembe - Kayak ve Snowboard Gecesi
Not: Hobi gecelerinde en fazla 1 adet hediye kazanılabilir.  

24 April 2015 Friday 13:00

30 April 2015 Thursday 23:05


Atlas Sineması, Atlas Pasajı, İstanbul, Beyoğlu, İstanbul


View Map

Event Promoter

Dağ Kültürü Derneği
Dağ Kültürü Derneği

Dağ ve doğa eksenli kültür ve sanat hayatını zenginleştirmek ve bu alanlarda yapılan çalışmalara destek vermek amacıyla bir araya gelen doğaseverlerin yolculuğu, Eylül 2009 ‘ da Dağ Kültürü Derneği çatısı altında toplanmalarıyla başladı. DKD, çalışma alanındaki, kültür ve sanat üretiminin arttırılmasına ve bu alanda toplumsal hafızanın oluşturulmasına yönelik yaptığı arşiv çalışmaları ve organizasyonlarla, ülke çapında, tüm doğaseverleri buluşturacak bir paylaşım ortamı yaratarak kültür hayatımızda önemli bir boşluğu doldurmayı hedefliyor. Derneğin Hedefleri Doğrultusunda Planladığı Etkinlikler;  Ulusal ve uluslar arası film festivalleri düzenlenmesi  Ulusal ve uluslar arası film ve fotoğraf yarışmaları düzenlenmesi  Film yapımı ve atölye çalışmaları  Fotoğraf sergileri ve atölye çalışmaları  Doğa Kütüphanesi  Kitap, dergi, gazete ve her türlü bilgilendirme yayını basımı, dağıtımı, satışı ve sergiler düzenlenmesi  Uluslararası örgütler ve organizasyonlar ile ortak çalışmalar yapılması  Yurtiçi ve yurtdışında bilgilendirici etkinlik ve toplantılar düzenlenmesi DKD, 2006 yılından beri düzenlenen “Dağ Filmleri Festivali”ni bünyesine alarak çalışmalarına devam ediyor. Dernek, şu an için İstanbul, İzmir ve Ankara’da düzenlenen festivali ait olduğu yerler olan dağ kentlerine ve Anadolu’ya götürmek üzere çalışmalar yapıyor. Gönüllülük esasına dayalı bir organizasyon olan DKD siz gönüllülerini bekliyor. HÜ türlü sorularınız için iletişim kanallarımızdan bizimle iletişim kurabilirsiniz. Doğayla kalın…